SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening HST do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Tak jak w temacie, trening HST do oceny, kierowałem się głównie tematem kermina, binia i PePoNeNt. Mam tylko ławeczkę, gryfiki, gryf i drążek i trochę obciążenia. Ćwiczę w domu.

Trening A (poniedziałek)
Przysiad 2x
Martwy na prostych nogach 1x
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 2x
Przenoszenie sztangielki 2x
Wiosłowanie końcem sztangi 2x
Podciąganie 1x
Wyciskanie żołnierskie 2x
Unoszenie sztangielek bokiem 1x
Uginanie ramion ze sztangą 2x
Wyciskanie francuskie 2x
Szrugs 1x
Brzuch 2x

Trening B (środa)
Wykroki 2x
Martwy na prostych nogach 1x
Wyciskanie sztangielek na dodatnim skosie 2x
Rozpiętki 2x
Wiosłowanie sztangą 2x
Podciąganie 1x
Wyciskanie żołnierskie 2x
Unoszenie sztangielek bokiem 1x
Uginanie sztangielek młotkowe 2x
Wyciskanie sztangi wąsko 2x
Szrugs 1x
Brzuch 2x

Trening C (piątek)
Przysiad 2x
Martwy na prostych nogach 1x
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 2x
Przenoszenie sztangielki 2x
Martwy Ciąg 2x
Podciąganie 1x
Wyciskanie żołnierskie 2x
Unoszenie sztangielek bokiem 1x
Uginanie sztangielki w oparciu o kolano 2x
Wyciskanie francuskie 2x
Szrugs 1x
Brzuch 2x

Podsumowując
Nogi 9 serii
Klatka 12 serii
Plecy 9 serii
Barki 9 serii
Biceps 6 serii
Triceps 6 serii
Czworoboczne 3 serie

Czy może być taki plan, dieta jest dopieta. Cel masa :D Maxy znane w tych ćwiczeniach.



Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2018-11-05 11:21:59

Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2018-11-05 12:58:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
ja generalnie jestem bardziej skłonny ku temu by w hst nie przesadzać z izolacjami. Owszem,plan je dopuszcza dlatego "nie ma zakazu" ich stosowania ale przy ogólnych założeniach tego planu, trzymałbym się dolnej ilości dla takich ćwiczeń. Górną ilośc przeznaczalbym na ćwiczenia złożone. Raz ze to bardziej efektywne,a dwa ze bezpieczniejsze. Izolacje na dużych(jak na nasze możliwosci) ciężarach to jednak większe ryzyko kontuzji.
Sama konstrucja zła nie jest.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Dziękuje za pomoc, post przeczytałem od razu ale jakoś tak nie wyszło mi odpisac na niego. Trochę odkop zrobię, ćwiczyło się okej ale z pewnymi uwagami, 15/10 nie zauważalnie większe ciężary, jak wszedłem na 5 powtórzeń spory wzrost ale coś mnie podkusiło o dorzucenie dropsetu w ćwiczeniach na duże partie i było to strzałem w dziesiątkę, poczułem wreszcie pompę i moc. wywaliłem też przenoszenie sztangielki i rozpiętek a zastąpiłem je wyciskaniem sztangi na ławce dodatniej. ogólnie jestem zadowolony bo siła w klatce i plecach mocno poszła w górę. co do efektów wizualnych nie wypowiadam się, dieta była ale mając spory BF to wyszło że jeszcze się powiększył. Jedynie na plecach Vałka się ukształtowała, w bicku 1.5cm, w nodze 2cm, przedramię 1cm w brzuchu 4cm, w klacie nie wiem ile ale koszulki które były na mnie luźne zrobiły się ciasnawe. Czeka mnie teraz tylko bolesna redukcja tego sadła ale od tego będzie nowy temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
Jak z efektów jesteś zadowolony to spoko. Grunt to uczucie że wykonało się dobrą robotę.
Celem była masa więc nie ma co się dziwić że przybyło wszędzie, w pasie również. Teraz jak wspomniałeś przemyślana redukcja i będzie git.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakup wioślarza

Wiecej