SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening FBW na redukcję

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile dobrze pamiętam (w linku, który podałem jest tam dokładnie wszystko opisane) to redukowałem tak na poważnie 3 miesiące z małym hakiem. Później miałem wakacje i po nich jeszcze chciałem pociągnąć dalej redukcję (2. etap) ale już bf schodził bodajże 0,5 cm na 2 tygodnie i po jakimś miesiącu sobie odpuściłem.

Co do wagi to z prawie 92 kg zszedlem do ok 80/81 kg. W pasie z 96/97 cm zakończyłem na bodajże 85 cm.

Reasumując, 1 cm w pasie mniej to mniej o ok 1 kg na wadze. Tak tp mniej więcej u mnie wyglądało.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-10-20 16:57:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
u mnie 1 kg może być więcej na początku niż 1 cm. przejrzałem Twój temat i ja zaczynam z większym zatłuszczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
U mnie kilogramy szły mniej więcej równo z centymetrami. W 2 miesiące udało się zrzucać do 10cm z pasa.
78cm przy moim wzroście to już talia osy
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli widzę, że mieliśmy podobnie i można przeliczać: 1 cm w pasie mniej = 1 kg na wadze mniej i vice versa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Si, tak to mniej więcej wyglada.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
czyli powinieniem zejść poniżej 80. nie pamiętam kiedy tyle ważyłem, ale chyba jeszcze pełnoletni nie byłem. na razie 4 dzień diety i czuje dzisiaj, że woda ze mnie leci bo mocz oddaje jak głupi


Zmieniony przez - Jakub86 w dniu 2017-10-20 21:34:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To dopiero początek kolego

A mocz możesz oddawać częściej bo po prostu zacząłeś regularnie jeśc i pić .
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
dziś kolejny treningu za mną. strasznie mnie cieszą te treningi bo w końcu czuję, że mają sens. nabrałem chęci do ćwiczeń do tego stopnia, że żałuję, że jutro dzień bez trenigu:) zrobiłem sobie fotki przy stanie wyjsciowym, ale na razie nie pokaże bo wstyd. wrzucę za jakiś miesiąc jak już będą jakieś efekty dla porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozytywne nastawienie to podstawa. Fotki rób co miesiąc, jak ja to robiłem, aby mieć porównanie jak zmienia się sylwetka. I koniecznie rób pomiary obwodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
dopiero 3 treningi FBW za mną, a dzisiaj jak mam dzień wolny myślę o sztandze :) k***a nawet fajną koszulę sobie kupilem ostatnio za ciasną o jeden rozmiar żeby mieć motywacje :) staram się być cierpliwym i nie odpuszczę, ale tak bardzo chciałbym już jakieś efekty widzieć...


Zmieniony przez - Jakub86 w dniu 2017-10-22 14:02:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakim treningiem zacząć przygodę z siłownią?

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium