SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ACT i co potem?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 851
Proszę o ocenę w skali 1-10 i ewentualne zmiany ćwiczeń:

Trening ACT:
1. Brzuszki-(brzuch)
2. Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud)
3. Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej-(klatka)
4. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia-(naramienne)
5. Unoszeniem ramion w przód ze sztangielkami-(naramienne)
6. Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu)
7. Klasyczny martwy ciąg-(dwugłowe ud)+(proste grzbietu)
8. Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławce skośnej (z supinacją nadgarstka)-(bicepsy)
9. Prostowanie ramion na wyciągu stojąc-(tricepsy)
10.Uginanie nadgarstków ze sztangą w siadzie nachwytem i podchwytem-(przedramiona)
11.Wspięcia na palce i odwrotne spięcia z obciążeniem na barkach-(łydki)

Po skończeniu treningu ACT mam ułożyć FBW czy może coś innego? Ogólnie pytanie jak w temacie co potem?

No pain,no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
moim zdaniem najpierw duze parteie a potem male wiec naramienne napewno po grzbiecie. poczkejamy na admina/moda jakiegos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 851
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

Kolejność parti w treningu ACT:
- Brzuch
- Uda
- Klatka
- Naramienne
- Plecy
- Bicepsy
- Tricepsy
- Przedramiona
- Łydki

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 851
Pomoże ktoś? Lepiej FBW czy HST, a może HIT?

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2246
Wnioskuję ,że ze stażem jeszcze krucho u ciebie wiec praktycznie nie ma nad czym dumać-FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 851
Mam 16 lat,185 cm wzrostu i 75 kg wagi.Dopiero zacząłem treningi na siłowni w domu(atlas,ławeczka,sztangielki,sztanga).Ćwicze 3 razy w tygodniu co 2 dzień(pon-środa-piątek).Moim głównym celem treningu jak na razie jest Sylwetka(ogólny rozwój masy mięśniowej z zachowaniem możliwie najlepszych proporcji i zarysów sylwetki).

Narazie trenuje wg tego planu i do niedawna bylem przekonany ze następnym krokiem będzie FBW ale czytając opinie o HST wybór nie jest teraz taki prosty

Co lepiej?:
1.ACT 2.HST 3.FBW czy 1.ACT 2.FBW 3.HST

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
ale przeciez hst jest - poza pewnymi wyjatkami, jak ktos bardzo kombinuje - rodzajem treningu fbw.

hst jest - wg mnie - chyba najlepszym treningiem pod katem masy (sily niekoniecznie). czyli wypadaloby polecic hst.

ale z drugiej strony, jestes poczatkujacy, sila powinna ci szybko wzrastac, wiec mysle ze nie ma sensu ograniczac sie narzuconymi z gory maksami - wiec jednak klasyczny fbw chyba bedzie lepszy. ale nadal na zasadach hst, czyli przed rozpoczeciem zrob tydzien przerwy, potem zaniz ciezary, stopniowo dodawaj, jesli dojedziesz do momentu, ze nie bedizesz w stanie juz zwiekszac - zmniejsz liczbe powtorzen w seriach, i nadal stopniowo dodawaj.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 851
Z tego co mówisz to lepszy wydaje sie mimo wszystko HST bo jest bardziej ubrany w ramy co ja osobiście lubię, a do tego na ćwiczenie na wyczucie jest chyba z deka za wcześnie i fantazja mnie mogłaby ponieść Dzięki za pomoc

No pain,no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugie HST. Pytanie

Następny temat

Wejścia silowe na drążek

WHEY premium