SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 300 Spartan:

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
Witam chciałem sie zapytać czy ten trening morze być takim uzupełnieniem pod sporty walki trenuje Tajski boks 2 razy w tygodniu chciał bym do rzucić oto taki trening proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.



Podciąganie x 25 powt.
Martwy ciąg x 50 powt.
Pompki x 50 powt.
Skoki na podest x 50 powt.
Stań przed jakimkolwiek podwyższeniem o wysokości około 50 cm. Po prostu 50 razy wskocz na podest obunóż.
Scyzoryki do sztangi x 50 powt.
Podrzut sztangielki x 50 powt.
Stań w rozkroku, trzymając sztangielkę w jednej ręce. Zrób przysiad, opuszczając ciężarek na wyprostowanym ramieniu, a potem wstań, unosząc go płynnym ruchem nad głowę. Zrób po 25 powtórzeń na każdą rękę.
Podciąganie x 25 powt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Ehh widzę nie wszyscy mnie zrozumieli...
Wiem że do tych ćwiczeń trzeba dobrać odpowiedni ciężar, tylko czemu ma ten trening służyć? Wzrost siły ? Wątpię. Wzrost dynamiki? Wątpie. Wzrost kondycji czy wytrzymałości mięśni? Możliwe ale znam o wiele lepsze treningi na poprawę tego.
Wszystko opiera się na podstawach i tego radzę się trzymać a jeśli podstawy nie dały zamierzonego efektu, to przyczyny szukał bym gdzieś indziej, a nie w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
A zrobisz taki trening :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
witam, trening wygląda ciekawie, nie wiem jak by to z regeneracją u Ciebie wyglądało, hmm ekspertem nie jestem jakimś , ale chyba jednak za dużo partii ciała na raz jest tutaj robionych i może być ciężko z regeneracją, chyba że masz zamiar robić to jako trening obwodowy na wytrzymałość i kondycje powiedzmy pare stanowisk i po 30-40 sekund szybkiej pracy na każdym, ale jeśli masz zamiar robić to po tyle powtórzeń to rozbij to sobie jakoś np. ręce i klata w jeden dzień a w inny nogi, plecy a w jakiś inny brzuch, sam musisz znaleźć drogę jakąś do tego ;) ile na taja chodzisz już ?? :)

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
no i jakie są Twoje priorytety?? siłownia czy sztuki walki, bo to istotne jest ;)

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
na taja chodzę pól roku obecnie siłownia to tylko uzupełnienie wcześniej trenowałem rożnymi planami myślę ze dam rade go robić tylko jak narazie to sie nie podciągnę 25 razy czytałem ze od razu nie trzeba wykonywać tak dużo powtórzeń co trening trzeba zwiększać jak sie nie daje rady aż sie dojdzie do 300
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
ty w Lublinie trenujesz taja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SPEEDXX, a słyszałeś o treningu znaków interpunkcyjnych
Jak się na początku nie daje rady, po przynajmniej trzeba kropkę - "." stosować. Późnej można dorzucić przecinek - ",".

BWT Wydaje mi się, że próba dojścia do 300 powtórzeń to bzdura. Nie wyobrażam sobie nikogo, kto podciągałby się 300 razy...
...i po co
Jeśli już, to znam osoby, które podciągają się z obciążeniem i to aż 40 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
no z tymi 300 powtórzeniami to są bajki chyba , też nie wyobrażam sobie tyle podciągnięć :) no trenowałem w Lublinie, do której sekcji chodzisz?? Do Maćka Walczykiewicza, do Zbycha, do Gladio, czy do K 1 ??

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
tu nie chodzi oto żeby dojść do 300 podciągnięć tylko cały trening składa się z 300 pow robisz.A na treningi chodzę do Maćka
Podciąganie x 25 powt.
Martwy ciąg x 50 powt.
Pompki x 50 powt.
Skoki na podest x 50 powt.
Scyzoryki do sztangi x 50 powt.
Podrzut sztangielki x 50 powt.
Podciąganie x 25 pow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Zuko po to są plany robione żeby nikt nie musiał główkować potem nad swoim planem więc rozbijanie na partie tu nie ma sensu ;)
Trening jest dobry ale on jest strasznie cięzki więc dla początkującej osoby takie coś to jest czysta śmierć. Zapewne można to jakoś rozbić i trzeba żeby dojść w końcu do tego. Najlepiej pytać autora który układał ten plan on najlepiej wie co i jak w końcu on go układał i on ustalił pewne założenia. Postaraj się go jakoś rozbić na mniejsze serie albo poszukaj takiego rozbicia i śmigaj.

Zmieniony przez - not4you w dniu 2012-02-16 18:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
zrobię ten trening w następnym tygodniu zobaczymy jak to będzie jak nie dam rady zrobić tylu pow to trochę zimniejsze ale myślę ze sobie poradzę trenuje nie od dzisiaj więc morze dam rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bjj, adcc - skąd sciągnąć turnieje?

Następny temat

Teledysk o kickboxerach ;)

WHEY premium