SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening , dieta , odżywki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A kto mówi żeby jeść ponad miarę? Kilka owców, szczególnie jakiś owoc po trenie, lepsze niż rogalik czy czekolada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Czytalem, ze po treningu nie powinno sie napychac weglowodanami. jak myslicie? :)

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-02-04 14:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Bzdura Pierwsze co, to musisz uzupełnić węgle proste np. banan. Ja stosuję odrazu po trenie szejk białkowo-węglowodanowy, aby zregenerować organizm po wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
tak w ogole to sam jem wegle po treningu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
To znaczy że A6W mam odpuścić no ale co w takim razie mam robić żeby wyrobić sobie tą klatke i brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
i nogi, plecy... ;p przysiady, podciaganie, pompki, unoszenie nog w zwisie, spiecia, unoszenie tluowia. Masz tutaj dwa cwiczeniana brzuch, to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
A po ile mam tego robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Trening FBW, poczytaj o tym treningu, a wszystkiego się dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Okej :) wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Ale jest taki problem ... Ten trening FBW jest raczej do robienia na siłowni a ja takiej możliwości nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy

Następny temat

Potrzeboje dobrej rady .!

WHEY premium