SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.
Chciał bym się dowiedzieć a zarazem czy jest mi ktoś w stanie pomóc.
Chciał bym potrenować MMA ale jak na sam początek w warunkach domowych.
1 to czy powie mi ktos jak powinna wyglądać rozgrzewka itp
2 jakieś podstawowe ciosy,chwyty które mogą się przydać.
Kiedyś trenowałem przez miesiąc boks również CAPOERIE i AI-KIDO lecz z pewnch wzgledów zrezygnowałem z tego. Chciał bym do tego wrócić lecz zacząć trenować MMA. Mam 17 lat, wzrost 175 wage 65 (Przydało by się przytyć lecz dieta to nie dla mnie-Trenuje piłkę nożna)
Za wszelskie odp dziękuje. Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
pkt 1 czyli "rozgrzewki" mozesz sobie sam przeprowadzać. Trenujesz piłke nożna wiec wiesz jak to się robi.
W domu możesz popracować nad kondycją,przyda Ci się to zwłaszcza na pierwszych treningach.
Ciosów,chwytów itp sam się nie nauczysz. Techniki Cie w klubie dopiero nauczą.

Dieta jest dla każdego,ale dla każdego kto jej chce przestrzegać. Jak chcesz przytyć i ma być to czysta masa mięśniowa a nie tłuszczowa to bez diety nie spodziewaj się cudów

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ech, kolejny, który nie wiadomo czemu zamiast pójść na trening "chce się w domu przygotować".
Ida tym tokiem rozumowania na treningi grup poczatkujacych powinni chodzić tylko szpagaciarze-sznurkowcy robiacy 200 pompek na jednym ręku

Idź kolego na trening i nie marnuj czasu na "domowe przygotowania".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diego Sanchez zrzuca wagę!

Następny temat

Lyoto Machida może zastąpić Andersona Silve

WHEY premium