SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Witam wszystkich mam kilka pytan dotyczacych treningu.
Na początek moze opowiem o sobie:

Mam 13 lat wzrost 166 i waga 65 kg .Chciałbym zaczac trenowac na mlodziezowej silowni na mojim osiedlu ktora jest dobrze wyposazona . Rezulataty jakie chcialbym osiagnac to schudniecie pare kilo nie jestem grubasem no ale chcialbym byc chudszy o te kilka kilogramow . Trenuje 2 razy w tygodniu pilke nożna .Pewnie myslicie ze co ja mam do chudniecia jak trenuje pilke nozna . Miałem powazna kontuzje nogi i siedzialem w domu przez kilka miesiecy i przybralem dozo na wadze teraz chcialbym to zzucic .

Dlatego do treningow pilki noznej chcialbym jeszcze dolaczyc systematyczne treningi na silowni .Powiedzcie mi jakie cwiczenia powinienem wykonywac , czy moga byc jakies efekty uboczne tzn ze nie bede rosnol lub cos w tym stylu i oczywiscie kiedy bedzie widac jakies wieksze efekty prosze o wyrozumialosc i zrozumienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Co do efektow ubocznych. Nie ma obawy o rosniecie. Ciezary tego nie zakloca.
Natomiast jest inny problem. Rosniesz, rozwijasz sie. Twoje stawy nie sa w pelni uksztaltowane. Nie sa przygotowane do dzwigania wiekszych obciazen.

Gdy dorzucisz ciezary do moga pojawic sie problemy. I nie chodzi o to, ze zacznie Cie cos bolec za tyddzien. Tego typu kontuzje wychodza po latach.

Jednym slowem - zostan przy pilce. A na zelastow przyjdzie czas jak bedziesz starszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Pod wypowiedzia podpisuje sie obiema recami i jedna noga

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Kuro wiem ze to moze wywolac jakies problemy. Ale ja juz mialem kilka razy doczynienia z ciezarami . Teraz poporstu chcialbym zaczac chodzic na ta silownie nobo chcialbym cos dolozyc do pilki bo naprawde przybralem na wadze... Oczywiscie nie bede sie przemeczal.. I tak wiesz ze zrobie jak uwazam ale chcialem dowiedziec sie co mysla ludzie z tego forum ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Jasne, ze zrobisz jak uwazasz. Sek w tym, ze to jest jak z paleniem. Czy jak zaczniesz palic to negatywne skutki wyjda za tydzien/miesiac? Ale to nie znaczy, ze nie wyjda. Czesto tez jest tak (np. w przypadku palenia), ze tych zlych skutkow nie zauwazamy. Ale nie wiazemy z przyczyna.

Jak juz sie napaliles, to staraj sie robic cwiczenia na maszynach. A z wolnymi ciezarami takie, ktore nie obciazaja zbytnio kregoslupa (tzn. na siedzaca, lezaco).

A na koniec - jak chcesz schudnac to MUSISZ sie przemeczac. Taka prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Ale dalej nie uzyskalem odpowiedzi za ile mogę dostrzec jakies początkowe rezulataty jak bede np cwiczyl 2-3 razy w tygodniu .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Na takie pytanie nigdy nie znajdziesz ospowiedzi. Bo nikt nie jest wrozka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z motylem i bicepsem

Następny temat

Martwy ciąg

WHEY premium