SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening/spalanie brzucha/siła/suplementy/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

22

Waga

75-76kg

Wzrost

175cm

Cel treningowy

poprawienie sylwetki, rzeźba, spalnaie brzucha, masa

Staż treningowy na siłowni

niewielki

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

niskokaloryczna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie ma

Zażywane suplementy

żadne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Witam. Tak jak nakreśliłem to w temacie, chciałbym poradzić się Was w sprawie treningu, który pomoże mi spalić brzuch, nabrać masy mięśniowej, siły i doboru najlepszych(dla mnie) suplementów.
Co do treningu to ćwiczę już 4 tyg ale nie zauważyłem żadnych zmian w sile czy rzeźbie a nawet gdy sprawdzałem się na drążku to wyglądało to tak, że nie miałem siły się podciągać. Mój trening wygląda następującą:
ćwiczę z kumplem 5 dni w tygodniu Poniedziałek: Biceps, klatka, Wtorek: triceps, plecy, Środa: aeroby na bieżniach, rowerkach i orbitreku, Czwartek i Piątek są bardziej ogólnorozwojowe ćwiczenia.
Odnoszę wrażenie, że ten trening jest chyba nie dla mnie bo jak pisałem wcześniej nie odczuwam żadnych zmian. Co o tym sądzicie?
Staram się stosować dietę niskokaloryczną, która mam nadzieję pomoże mi w spaleniu brzucha(nie jest on pokaźnych rozmiarów ale odstaje od normy ;p) ogólnie to otyłość mi nie grozi :D bo przy wz. 175cm i 76kg to chyba dobra proporcja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ewidentnie dieta leży i kwiczy. Zajrzyj do odpowiedniego działu i poczytaj posty podwieszone jak ułożyć dietę redukcyjną.

Trening też masz marny nogi i barki też trzeba ćwiczyć wybierz coś dla siebie z postów podwieszonych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Nie do końca o taką odpowiedź mi chodziło :/ Gdybym wiedział co będzie dla mnie odpowiednie to nie pisałbym na forum o pomoc w tej sprawie ;p
Tak poczytałem trochę o redukcjach i nie wiele mi to daje jestem człowiekiem, któremu niektóre rzeczy trzeba wytłumaczyć "łopatologicznie" xD. To samo tyczy się treningów i suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Chcesz stosować czyjąś dietę ?

A wiesz ,że każdy z nas jest inny? Inny profil hormonalny,inny metabolizm,inne parametry,inne CELE.Pomyśl człowieku.


Przeczytaj kilka razy :


http://potreningu.pl/diety/artykuly/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Po ostrej reakcji ronie220 ;p zrobiłem postęp a mianowicie obliczyłem bilans kaloryczny: 2,500 kcal, i zapotrzebowanie na Białko: 152g, Tłuszcze: 143g, Węglowodany: 150g. I teraz pozostaje mi ułożyć po kolei każdy posiłek na cały tydzień. Tu moje pytanie czy znajdę gdzieś spis wartości odżywczych produktów zlepione w jednym miejscu czy muszę iść do sklepu i liczyć wszystko między regałami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
dodam od siebie, że jeśli chodzi o zapotrzebowanie kcal ślepo internetowym kalkulatorom nie wierz, to są szacunkowe dane i na prawdę mogą mieć nie wiele wspólnego z prawdą, jeśli chodzi o produkty i ułożenie diety stronka, do której link podałem powinna Ci to ułatwić i dodam więcej świetnie się sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Powiem Ci że stronka daje rade :D Tylko teraz mi ciężko ułożyć posiłki żeby zapotrzebowanie się zgadzało. Bo podzieliłem poszczególne zapotrzebowanie na białko itd na 6 posiłków i wyszło mi po około 25g każdego na posiłek, tylko że ciężko mi dobrać produkty aby wszystko się zgadzało :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
jak nie wiesz jaki posiłek dać to daj kura + ryż, w sumie możesz tak cały dzień i tydzień jechać jak nie chce Ci się wymyślać, tylko za długo tak nie pociągniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Nie no tak to na pewno nie zrobię ^^ chodzi o to, że jak np. układam śniadanie to gdy uda mi się uzyskać np 25 białka to już węgli jest za dużo a tłuszczu za mało...Trochę mnie to irytuje :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
pare g w tą czy tą nie zrobi Ci dużej różnicy

Zmieniony przez - tnd w dniu 2014-01-19 14:05:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nierówna pompa przy wyciskaniu.

Następny temat

Fbw dla ekto

WHEY premium