SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik po nandrolonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
extra pakiet 50ml dd + 50min solarium
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Mam to samo. Tyle że tylko barki plecy ... Od 3 dni jadę n izoteku bo praktycznie nic nie pomogło bardzo natomiast zlagodxilo mi się po antybiotyku tetracyclinum tzf 250mg potem wlecialo bemzacne 10mg i teraz izotek no i wczoraj już byłem w normalnej koszulce na siłowni .. jedynie ślady bliznowate zostały A tak wszystko się cofa. Mimo że obecnie lecą dwa treny hgh wino test w wysokich stezeniach plus t3. Wcześniej dekii szło 750mg i sypalo okrutnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ale to przecież Panowie nie chodzi o to żeby ładować w siebie kolejną chemię bo trzeba przybić. Coś gdzieś musi nie grać i stąd wysypało. Przyjrzałbym się diecie również.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1057 Napisanych postów 11481 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138992
Flooky
Mam to samo. Tyle że tylko barki plecy ... Od 3 dni jadę n izoteku bo praktycznie nic nie pomogło bardzo natomiast zlagodxilo mi się po antybiotyku tetracyclinum tzf 250mg potem wlecialo bemzacne 10mg i teraz izotek no i wczoraj już byłem w normalnej koszulce na siłowni .. jedynie ślady bliznowate zostały A tak wszystko się cofa. Mimo że obecnie lecą dwa treny hgh wino test w wysokich stezeniach plus t3. Wcześniej dekii szło 750mg i sypalo okrutnie
też to miałem .. jeszcze z 20 opakowań zostało chyba tego tetra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Mi po dece wywalilo lekko prolaktyne. Pojawily sie pryszcze. Wzielem cabaser i dalej lecialem na dece ale pryszcze zostaly. Odstawilem deke pryszcze znikly. Za 2 tyg wchodze znowu na deke i planuje teraz cabaser lykac doraznir raz na 10 dni pol tabletki zeby wogole prokaktyna nie skoczyla. Zobaczymy czy wywali syfy. Mieska czysta, caly czas od prawie roku jem to samo wiec to od diety na pewno nie jest. Zmienia sie tylko gramatura posilkow w zaleznosci czy masa czy redukcja. Teraz lece samego testa to czasem jakis pryszcz wyskoczy ale bardzo malo tego jest. Ktos wyzej napisał ze liczy sie forma a nie pryszcze. Nie dla mnie. Wiadomo ze cwiczysz zeby dobrze wygladac na codzien ale tez na basenie czy plaży a sytuacja w ktorej nie mozesz zdjac koszulki to porazka. W gre wchodzi jeszcze solarium ale to pomaga tylko doraznie na kilka dni po solce jak skóra robi sie czerwona i wyrownuje sie z koloramk pryszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
No to chyba taki żarcik był od kolegi e-lite że liczy się forma a nie pryszcze
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 331
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
siwydym89
Mi po dece wywalilo lekko prolaktyne. Pojawily sie pryszcze. Wzielem cabaser i dalej lecialem na dece ale pryszcze zostaly. Odstawilem deke pryszcze znikly. Za 2 tyg wchodze znowu na deke i planuje teraz cabaser lykac doraznir raz na 10 dni pol tabletki zeby wogole prokaktyna nie skoczyla. Zobaczymy czy wywali syfy. Mieska czysta, caly czas od prawie roku jem to samo wiec to od diety na pewno nie jest. Zmienia sie tylko gramatura posilkow w zaleznosci czy masa czy redukcja. Teraz lece samego testa to czasem jakis pryszcz wyskoczy ale bardzo malo tego jest. Ktos wyzej napisał ze liczy sie forma a nie pryszcze. Nie dla mnie. Wiadomo ze cwiczysz zeby dobrze wygladac na codzien ale tez na basenie czy plaży a sytuacja w ktorej nie mozesz zdjac koszulki to porazka. W gre wchodzi jeszcze solarium ale to pomaga tylko doraznie na kilka dni po solce jak skóra robi sie czerwona i wyrownuje sie z koloramk pryszczy.


Jezeli miska dopieta to faktycznie problemem moze byc deka.
Ja tez znalazlem zaleznosc. Lecial test, winko, tura i nic. Wskakuje deka, progesteron podskakuje i uprawa poziomek na plecach i barkach. Po odstawieniu deki meczylem sie jeszcze jakis czas.

Probowalem roznego rodzaju lekow. W sumie chyba wszystko oprocz izoteku. Najlepszym rozwiazaniem okazalo sie solarium. Umiarkowane opalanie sie nie tylko maskuje ale i wysusza wypryski.

Teraz od jakiegos czasu tluke propka z winem (zakochalem sie w krotkim estrze) i nie mam z tym problemow.
Estrogen podwyzszony, progesteron w normie - problem z glowy.
Od czasu do czasu cos tam sie pojawi, glownie bolesny i ropny ale to juz nie to co wtedy.
Nawyk opalania sie raz na jakis czas zostal. Tak dla estetyki i zdrowego wygladu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Izoteku nie chce wole pryszcze. Trudno muszę jakos te kilka miechów sie pomeczyc. Przed wakacjami solka wjedzie i jakos to wytrzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
no i madrze, izo to nie jest w tym przypadku rozwiazaniem problemu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima solo ( + oxa )

Następny temat

Tren, a wzdety brzuch

WHEY premium