SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 202
Witam.

Mam problem, pewnie typowy na ten dział i pewnie temat znany i powielany wielokrotnie mimo to proszę o pomoc. Jakiś czas temu skończyłem cykl i ph
Tren- V i Epi. Cykl wyszedł pomyślnie sporo siły i masy ale niestety też sporo pryszczy i zaskórników na plecach. Stosowałem taki lek jak Heviran 800mg ale średnio mi pomógł. Doradźcie mi jakie są dobre leki na moja dolegliwość bo idzie lato a ja w polu. Od razu mówię że nie mogę stosować maści bo nie mam na to zwyczajnie czasu. Proszę o pomoc.

Nie musisz być trenerem by realizować cele!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 202
małe przejęzyczenie "cykl z ph"

Nie musisz być trenerem by realizować cele!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Retinoidy - Roaccutane i po pryszczach, tyle widział

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
Moim zdaniem za ostra kuracja. Kolega mowi, ze wysypalo go po cyklu czyli normalnie nie ma z nim wiekszych problemow. Polecam tetracykline albo tetralysal (limecylina, z rodziny tetracyklin)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
jak Wzwut napisał lub po prostu Izotek a z maśći to metronidazol i izotziaja (izotek w formie żelu) polecam

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-03-29 16:23:16

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-03-29 16:24:01

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
mi osobiscie pomagał zawsze davercin tylko nie wiem czy bez recepty go dostaniesz :D

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Proscar do cyklu i po sprawie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1165
doustny antybiotyk tetracyklina/doksycylina + maść miejscowo erytromycyna/klindamycyna
to najczęściej stosowany zestaw przez dermatologów

z suplementów bez recepty podobno witamina B5 w dawce 10g + 100mg cynku dziennie też pomaga

też się zmagam z syfami na cyklu ale to bardziej wygląda na ropne zakażenie skóry, pozamawiałem różne antybiotyki z neta i będę testował to co wyżej napisałem. Narazie udało mi się zdobyć maść Duac, stosuje 3 dzień, ale to za wcześnie żeby coś powiedzieć, no i maści to tylko na twarz, bo chcąc się cały wysmarować to byś całą tubkę wylał na siebie za jednym zamachem. Zdrowia! Syfy to g****!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Proscar i davercin zbędne bo nie pomogą

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-03-29 16:41:24

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1165
gigantmasx
Proscar i davercin zbędne bo nie pomogą

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-03-29 16:41:24


Bo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
bo davercin nie pomaga na takie przypadłości a proscar jest lekiem zmniejszającym poziom DHT (lek stosowany w przeroście prostaty) a trądzik posterydowy to inna sprawa

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cisnienie na cyklu

Następny temat

cykl redukcja prośba o pomoc

WHEY premium