SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Toksycznt Tuńczyk

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 835
wczoraj w tv przy okazji programu o oszukiwaniu nas konsumentów przez producentów mówiono o szkodliwości tuńczyka z puszek zawierajacego czesto bardzo duże ilości rteci. Testy robiono też w Polsce artykuł niestety tylko wstep jest na stronie www Świata konsumenta pełna wersja w wydaniu papierowym (mioże ktoś ma). Piszę o tym bo pewnie nie jeden z nas "wciąga" tuńczyka w ilościach hurtowych:) białeczko przecież pierwsza klasa a tu przy okazji mozna sie niezle nafaszerować rtęcią
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
w tym programie on lecial tez w polowie czerwca z tego co pamietam to mowili o wodzie mineralnej,miodzie takim sklepowym ktory leje sie jak woda ,bialym chlebie,tunczyku i napojach typu hellena,pepsi i z kartonu i wiem jedno wszystko zabija:)

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
przecież o rtęci w tunie każdy już wie od zalania dziejów. Taka rybka zanim trafi do puszki już ma troche lat

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Dlatego najlpeiej swieze

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
i najlepiej kupować od dobrego producenta taki ktory juz jest na rynku pare lat

Zmieniony przez - Artoor90 w dniu 2006-08-08 10:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
No tuńczyka to ja nie jem raczej, a już na pewno nie z puszki, wole świeże rybki ze znanego zródła.

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Od jakichs 2 lat jjem codziennie jedna puszke tunczyka, narazie zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jeszcze

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
paszczak jeszcze jedna puszka i skończysz w jak ten tuńczyk

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Jedząc tak dużo nawet nie zauważysz kiedy umrzesz, zwolnij szkoda życia

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Kurde . Ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
To ja już chyba dawno umarłem i pozostał tylko mój duch

bo ja codzienie też tuńczyka w kawałkach w oleju szamam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HAPPY BIRTHDAY 4 ELLIS :)!!!!!!!

Następny temat

jaki posilek przed treningiem?

WHEY premium