SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Toksycznt Tuńczyk

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Nie nie . Jjem 2-3 razy w tygodniu 4 jajka. Albo jajecznica, albo na twardo - zalerzy od humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja też jem często

ale ostatnio przerzucam się na wątróbke i cycki kury

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no wątróbki ja przez całe życie nie lubiłem ale od 2 lat uwielbiam

słyszałem że kubki smakowe na języku zmieniają się co około 7 lat

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Cos w tym musi byc, wiem z autopsji.

A watrubka smazona jest miodzio

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2006-08-08 16:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1211
Ma ktoś dostęp do pełnej wersji tego artykułu? Ciekaw jestem czy jakieś konkretne produkty testowali ... ( interesują mnie puszki z biedronki :E )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
ja jem codzienie na sniadanie 2 jajka na twardo całe, i później w ciagu dnia zjem cały ser twarogowy cały, tuńczyka w kawałkach w oleju, i albo cyca kurczaka albo bialkiem uzupelniam.

I nie wiem co wyc chcecie od tego tuńczyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
najlepsze notowania tuna w puszcze były takie, że można było zjeść takich puszek 5 tygodniowo.

Najgorszy wynik to ok 2. nie więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
djron a kto ci polecał tune w oleju ?? to tak jakbyś jadł płatki ale nesquick czekoladowe a nie owsiane pamiętaj prawie robi wielką różnice

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-08-09 08:07:03

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Bez przesady, tuńczyk w oleju to też tuńczyk od tuńczyka w wodzie różni się tylko tym że jest... w oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
Wg mnie porównanie nie jest takie złe
No bo w jednym i drugim przypadku zjadamy coś dobrego tzn płatki owsiane i tuna w wodzie. Ale zamieniając na olej i kukurydziane, w sumie dalej mamy coś dobrego prawda? Tylko że przy okazji zjadamy tu i tu niepotrzebny syf

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HAPPY BIRTHDAY 4 ELLIS :)!!!!!!!

Następny temat

jaki posilek przed treningiem?

WHEY premium