SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tianesal - opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dlaczego odradzacie tianpetynę to bardzo dobry antydepresant nie wdzodzi w interakcje w przeciwieństwie do SSRI /SNRI nie wpływa na funkcje seksualne nie ma też efektu zamulającego, lub mogą wywołać zespół serotoninowy np w połączeniu z tramalem.
Wadą jest że producent zaleca dawki 37,5mg na dobę anajlepszy efekt jest w dawce około 75mg i więcej lub dodać 25mg sertralny jedyny SSRI jedyny SSRI który nie podwyższa prolaktyny charakteryzujący się też słabymi interakcjami.
Odnośnie RIMAO pomimo że to MAO selektywny też wchodzi w grożne interakcje, pomijam już dużo leków,bo ich lista jest ogromna, ale np pokarmy jak żółty ser, bigos , czekolada nie mówiąc już o czerwonym winie .
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69233
MaxWhite
nie szamam obecnie nic, ma mi poczucie humoru poprawić, które obecnie poszło w siną dal


Lepiej zacznij pic:) Lepiej na tym wyjdeziesz niz na lekach dla swirów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dlaczego dla świrów uzasadnij, swoją wiedzę.

Dlaczego używasz słów o których nie masz nawet nikłego pojęcia, alkoholizm to choroba często w nią wpadają osoby z depresją czy nerwicą.

Druga sprawa uważasz że osoby mające depresje czy neurotycy to świry?
Jedna rzecz jest nieskończona w twoim przypadku głupota oraz nieświadomość.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69233
wnc_ TAK masz racje ludzie nie majacy problemów ze soba (czyli normalni) jedza psychotropy?!:)Kolego te leki nikomu nie sa podawane bez przyczyny a juz napewno dla LEPSZEGO HUMORU!
Dla lepszego humoru to mozna isc na impreze,do bajzlu,na trening, na wiejski festyn i fajt:), zaliczyc zgona, trawe zapalic A NIE NAWPIEPSZAC SIE LEKOW DLA CZUBÓW:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69233
A zapomnialem ludzie z depresja maja problem z soba i w glebokiej depresji sa swirami:) a jak inaczej to nazwac?
Nie radza sobie z soba, glówka nie wytrzymuje i tyle.....
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Stany pogorszenia nastroju, w depresji często mają charakter psychogenny, pogrzeb osoby bliskiej, czy rozstanie z dziewczyną rzadko endogenny czasami jest to stan po uzależnieniu od różnych substancji np sterydów.

Kolego nie rozróżniasz chorób związanych z emocjami czy uczuciami, od upośledzenia umysłowego.

Czasami branie antydepresantów jest niezbędne czasami nie uzasadnione, wystarczy np psychoterapia.
Nie jestem przeciwnikiem alko, lubię od czasu do czasu się napić, natomiast uciekanie w alkohol może prowadzić do ciągów , a potem w alkoholizm który jest depresantem, czyli w depresji nie mylić z nerwicą czy chandra,może ją jeszcze pogłębić , nawet doprowadzić do prób samobójczych.
Myślę że czytelnie odpisałem.
Myślę że wyjaśniłem

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Max, lepiej przestan naduzywac alkoholu to Twoje problemy ujrzą "swiatło w tunelu" ktore obecnie jest zalewane alko, a jak czytam, ze pytasz o interakcje leku z alko - to sorry Bro ale sam dobrze wiesz, albo nie wiesz, a ockniesz sie, jak to przeczytasz, ze takie zapytania nie wroza poprawy na przyszlosc.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-07-17 01:07:48

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
i wyszło na to że jestem świrem

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W sumie I pijakiem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
całe życie z wariatami

kupiłem 3 opakowania, tabsy nie są mi potrzebne, ale jak mam zamulać i myśleć o co niektórych sprawach to wole te doły przygłuszyć czymś

zolo333 prowadzę życie towarzyskie, mam syna, firmę zatrudniającą kilkunastu pracowników więc nie mów mi że sobie nie radzę.

Zmieniony przez - MaxWhite w dniu 2013-07-17 08:16:51

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Wyrównanie stężenia. Poprawka

Następny temat

PROSZĘ O RADĘ - I CYKL NA METANABOLU

WHEY premium