SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
Witam
w sumie to nie powinienem tego pisać w tym dziale, ale jak by co to moderator może ten post skasować. mam taką obawę mianowicie od 2.5 miesiąca brat zaczął przygodę z siłownią. chodzi 3 razy w tygodniu. wszystko byłoby ok gdyby nie to, że po tym czasie praktycznie mnie dogonił w muskulaturze. koleś ma te same wymiary bica i tripca co ja, z tym, że ja ćwiczę rok diete trzymam i wspomagam się prawie od początku białkiem. mało tego brat specjalnie nie przykłada się do diety, z tego co widzę, choć nie ma mnie za dużo w domu, to wcina sobie 4 posiłeczki i to nie jakieś tam wyszukane tylko normalne takie dla osoby nie ćwiczącej. co więcej nie przybiera za bardzo na wadze, a jak pisałem wcześniej łapke ma jak ja. myślę że kut.s zaczął jakieś sterydy wcinać. chciałbym się mylić ale to mi tak wygląda. z tego co mi powiedział to wcina tylko aminokwasy. i jeszcze jedno chodzi z kolesiem, który mi powiedział wprost, że mu się nie chce tak długo czekać i że sterydy wcina. i teraz pytanie jak mógłbym brata podpytać, żeby wyszło, jeżeli bierze, że bierze sterydy, ale tak z partyzanta, żeby się nie zoriętował. k...a, jak wyjdzie, że bierze to mu nakopie do dupy tak, że****.k nie usiądzie chyba z tydzień na zadzie. no chyba, że się mylę.
proszę o opinie szczególnie ekspertów i ludzi którzy się znają w temacie.
pozdro.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556


na szczescie ja nie mam takich problemów.

Jak ktos lubi to niech rozchyla brackiemu nogi

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
Powiem ci tak, że przyrost masy mięśniowej jest najleprzy na samym poczatku , potem z biegem czasu przysrosty są coraz mniejsze , pozatym to tez zalezy od treningu i od genetyki. Jesteście braćmi ale mozliwe , ze on ma leprza genetyke do przybierania na masie. Pozatym poczekaj pare miesiecy i zobacz czy nadal tak "bujnie" rośnie może sie wspomagac czymś "extra".

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
tak ale czy w dwa miechy mozna ba bicu 4 - 5 cm przybrac?

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
No mozna "koksować" , ja nigdy takich przyrostów nie miałem na poczatku miałem najwieksze , ale nie az takie.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
wlasnie o to mi idzie, za duzy ten przyrost, tak mysle.
musze sie teraz urwac, ale na pewno bede sledzil ten post. dzieki wielkie za opdowiedz.
pozdro.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
niech zrobi wyniki moczu,krwi

jasli dopiero zaczął cwiczyc to na poczatku zawsze przyrosty są najlepsze,ale 4-5- cm w łapie to juz przegiecie

Moze wcina jakies soople,a nie od razu sterydy.
Ile ma lat?Jesli to był by mój młodszy brat to bym mu zrobił szczegółową rewizje pokoju(dla jego dobra)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
Dammix albo jest takimś objawieniem albo nie wiem koksuje nawet przy diecie majac wspaniały trening i biorac suple nie urośnie tak szybko ciekawe jakie ma teraz rozstepy

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Siemanko Olo - hmmm może być i tak, że młody próbuje Ci pokazać, who's da Boss - i wcina sobie metanabol... efekty widoczne od razu. Przyjrzyj mu się dobrze, czy nie ma opuchniętej twarzy. Może poprostu kupił chłopak sobie kreatynę i go nawodniło. Trudno powiedzieć. Ja stawiam na metę. Strzel mu z dupy i powiedz, że znalazłeś koksy przypadkiem albo nie powiedz, że matka znalazła koksy i jest tak wkur...... i że jak Ci powie to powiesz matce ze to Ty kupiłeś mu te suple i coś tam coś tam - ze to tylko hmb czy coś... he he ... No to do roboty!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
BTW, u mnie rodzice chyba wszystko znaleźli od połamanych ampułek, które zapomniałem wyrzucić - qrwa gdzie ja miałem łeb? ... do po otwarte strzykawy...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
czesc
latek ma 22, wiec jest dorosly, supli nie wcina innych na bank poza aminokwasami, przeciez gdziesz je musialby trzymac, z tego co sie rozejrzalem w pokoju to nic zadnych opakowan po suplach, ale po polkach i szafkach to juz nie bede mu sprawdzal, podstawa to prywatnosc. chociaz dzisiaj z nim porozmawiam jakie ma wyniki na silowni, co ile podnosi jaki ma trening itp itd.

pozdro.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1190
twój brat bierze anadrol 50 200mg/dz do tego teścia którego zaczął brac zanim zapisał się na siłownie(tak dla pewności)wiem bo sam mu sprzedałem!!!!!!!!

******D*R**C*O*X******

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK NAJLEPIEJ...

Następny temat

winstrol na kondycje??

Wiecej