SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tez To Macie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Witam!
Mam maly problem zawsze po cwiczeniu bicepsa strasznie trzensą mi sie ręce i w dodatku niewiem dlaczego ;/ Moze cos poradzicie ? Czy cos jest nie tak ? sorki moze byl juz taki temat ale niemoge znalezc

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2827
tez tak mamy ale naucz sie tez dobrze oddychac podczas cwiczen to moze byc twoj bład podczas cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
Widocznie prawidlowo cwiczysz.. mesnie sa zmeczone... ukrwione skurcze nerwow eh spoko nie przejmuj sie... ja tak mam jak sie siluje z kumplami na reke to potem nie moge urymac "mleka"

pozdro

Aż przestanie bić mi serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
podaj wymiary moze to przez wage !

Aż przestanie bić mi serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Heh mam 180 cm wzrostu waze 60 kg ... Nie cwicze na silowni bo kare mam za oceny w szkole ;/ wiec cwicze tylko w domu hantelkami, pompki robie , ekspanderem czy jakos tak cwicze (takie sprezeny do rozciagania)...

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
malo wazysz moze to przez to ze masz chude rece... albo przez nadmierny wysilem... ale spoko krzywdy sobie nie zrobisz :)

Aż przestanie bić mi serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no to jest normalne

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest normalne jak dobrze 'skatujesz'biceps ja dziś miałem po treningu problem z trafieniem łyżeczka z kreatyną w otwór paszczowy troszku się jej usypało z łyżeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
proponuje zacząć się uczyć...wtedy powinieneś dostać od rodziców kasę na siłownie/suple itd.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 960
uzyje tego postu jak juz tu jestem :P co mam zrobic jezeli po treningu na biceps nie czuje zeby mi sie napinal ? moze byc to przez zbyt maly ciezar ? badz zle wykonywany technicznie trening ?? pozdr.

devil is come back to the earth.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Dzieki Za Odpowiedzi ;)) a co do tego zeby sie uczyc zaczol to nie takie proste ;/ z pozostalymi przedmiotami niejest az tak zle tylko z matematyka i chemia najgorzej ;( z tych dwoch przedmiotow zagrozony jestem ;p ale staram sie poprawic

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzosu- tak możę to być spowodowane złą techniką, lub zbyt małym ciężarem lub brakiem koncentracji, przykładaj się zwłaszcza do techniki, staraj się 'czuć' pracę ramienia a ciężar dobierz tak, żeby wykonać 12 prawidłowych powtórzeń i kolejno jeśli stosujesz progresję i zmniejszasz ilosc powtorzen to taki zeby modz wykonac 10,8 itp itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pommoc!

Następny temat

Piłka Nożna (przygotowania do rundy wiosennej)

WHEY premium