SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie macie sposoby na zakwasy ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8075

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
Siema..
W poniedzialek po 6ciu miesiacach przerwy wrocilem do treningow.Moj ogolny staz to troche ponad 5 lat ( nie liczac tej przerwy ) na poczatek powiedzialem sobie,ze po tak dlugiej przerwie wiadomo zaczne spokojnie na pol gwizdka rozpisalem trening FBW na kilka pierwszych tygodni no i zwarty i gotowy ruszylem na silownie.
Oczywiscie rzeczywistosc byla inna...wyobrazcie sobie samych siebie.Silownia jest dla was bardzo wazna czasem ciezko bez niej zyc no i teraz byliscie zmuszeni odstawic ja na bok na pol roku ... wchodzicie w koncu po przerwie na sale i co...macie niby teraz cwiczyc na pol gwizdka ?! nigdy ! ;)
Z wielkim bolem serca troche sie oszczedzalem choc i tak dzis mecza mnie straszne zakwasy...szczegolnie uda,posladki,klatka...moje pytanie brzmi nastepujaco jak radzicie sobie z tym bolem ( ktory tak naprawde sprawia nam w jakims stopniu przyjemnosc ;) ) ja trzymam sie prysznica-na zmiane goracy z zimnym zaraz po treningu przez 8min nawet dziala choc jestem ciekaw waszych sposobow ?? slyszalem,ze sauna 2 razy w tygodniu pomaga...co o tym myslicie ?

pozdro!!!

Guglin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
intensywne rozciaganie po treningu np nóg.Dokładne rozciąganie mięsni pomaga zredukować ten ból

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3166
j/w i prysznice tez dobry sposób, ale co do sauny to nie jestem pewien, nie wiem czy kwas nie zalega dłużej.

"co wypijesz to wypocisz, co Cię nie zabije to Cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
hmm ja słyszałem że niektórzy żeby nie mieć zakwasów to piją przez kilka dni glukozę i to podobno pomaga, ale nie wiem czy to prawda bo sam nie sprawdzałem,

natomiast sauna dużo potrafi zdziałać ale nie ma co przesadzać, najlepiej chodzić po jakiś ciężkich ćwiczeniach i max 2x w tyg najlepiej drug i raz w jakiś dzień wolny od treningu.

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
wiesz ... z własnego dosiwdczenia wiem .. najlepsze ejst rozciagnie ... i masaze miesni ... najlepiej czym rozgrzewajacym. .... najprostszym wyjsciem jest sauna ... ale ona tez ma minusy zalezy jak gleboko zalega twój kwas mlekowy .... bo jak gleboko to sauna moze spotengowac ból.... rób sobie jakies rowerek ubrany na na maksa ciepło aby sie rozgrzac i jeszcze rozciagaj sie to powinno pomóc .... pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Sok wisniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
sok wisniowy ?? i co dziala ??

Guglin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
sok wisniowy ????? pierwszy raz w zyciu słysze to pomaga ??? na zakwasy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
Dla mnie basen bardzo dobrze pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Sam nie probowalem kumpel mowil ze magia hehe :D
Zreszta : https://www.sfd.pl/Sok_z_wiśni_na_zakwasy-t279732.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2443
ciepła kąpiel
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odstajacy tylek

Następny temat

za wczesnie na siłe?

WHEY premium