SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Też tak macie przy A6W??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Podczas robienia A6W bardzo pali mnie w brzuchu- to reakcja normalna i pozytywna. Jednak tuż po treningu brzucha jakoś wogóle nie czuję... Trenując normalnie brzuch było na odwrót. W trakcie mniej bólu, a po i na drugi dzień zakwasy... Czy wy trochę po treningu ,,szóstki" również nie czujecie brzucha??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1629
Moze cos zle robisz? Wczytaj sie w opis cwiczyen... :D
Ja w czasie cwiczenia odczuwam tzw."bół mięśniowy"...Zakwasow raczej niema,po treningu tylko czuc spięcie miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
tak samo jak gruber.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Też tak czasami mam. Nie widzę tu problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Znaczy po treningu logiczne że czuję spięcie mięśni, a w trakcie ćwiczeń palenie mięśniowe, ale nieraz jak normalnie ćwiczyłem bebech to brzuch czułem nieraz nawet kilkanaście godzin. Ale skoro też tak masz.... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 726
To normalne ze się czuje mięsnie podczas wykonywania ćwiczeń zawsze czuje mięśnie chwile po ćwiczeniach a potem jest już normalnie i zakwasów tez brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie na dolne partie mięśni brzucha

Następny temat

Aeroby a wymiary

WHEY premium