SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron HTZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 503

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

92

Wzrost

180

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

120

Obwód uda

Obwód talii

95

Staż na siłowni

łącznie z 8 lat, ostatnio przerwa 5 lat. Obecnie od miesiąca na silowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

1800 kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kilka, głównie test

Opisz swój plan treningowy

push pull 3xweek

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

z 8 lat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 366 dni Przeczytanych tematów 114
Panowie, zwracam się do was z pytaniem gdyż mam dylemat. Testosteron mam w dolnej granicy normy (norma od 2,5 do 8,5, u mnie jest ok. 3,5) i chciałbym go lekko poprawić, w związku z tym mam kilka pytań.

1/ Jeżeli wrzuce sobie 50-100mg testa tygodniowo, czy będzie to wystarczająca ilość żeby podbić w górną granice normy?

2/ Czy przy takiej ilości podawalibyście HCG regularnie / okresowo czy nie powinno to blokować? A może zamiast testosteronu lepiej dawać samo HCG i stymulować organizm do zwiększenia własnej produkcji, chociaż w tym przypadku nie wiem czy stosowanie HCG długoterminowo jest zdrowsze niż podawanie testosteronu z zewnątrz.

3/ Czy przy takich dawkach, uda się utrzymać hematokryt i hemoglobine w normie?

4/ Dodam że testosteron będę podawał podskórnie i tu jest mój kolejny dylemat. Chciałbym towar kupić w aptece, natomiast jak wiemy dostępny mamy tylko enantan i mixa, obydwa z tego co pamiętam na oleju arachidowym. Nie ukrywam że najchętniej ze względu na okres półtrwania kupiłbym cypionat i na jakimś rzadszym nośniku. W związku z tym w waszej ocenie, lepiej kupić apteczny enan czy UG cypio do injekcji podskórnych?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Super fajnie, ale 1 badanie niczego nie przesądza a już na pewno nie autodiagnozy i leczenia się przy pomocy internetu. Androlog/endokrynolog/urolog (najlepiej dośw clin) komplet badań + WYWIAD! i dopiero posłuchasz co dalej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 366 dni Przeczytanych tematów 114
to już postanowione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663985
To na 100.mg week stawiam ze będzie lipa
1800 kcal to jakaś głodówka nie dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1385
To już jest kwestia indywidualna, ja jestem lekko nad norma (1200) i bije 125mg co 4 dni(enan) do tego 500jednkstek HCG do każdej iniekcji, iniekcje wykonuje podskórnie. Wcześniej wykonywałem te same dawki domięśniowo i wyniki były wyzsze. Niektórym wkręca się lepiej domięśniowo innym podskórnie, tak czy siak musisz dobrać dawkę pod siebie i przy tym wykonywać regularne badania.

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 366 dni Przeczytanych tematów 114
kevin1990
To już jest kwestia indywidualna, ja jestem lekko nad norma (1200) i bije 125mg co 4 dni(enan) do tego 500jednkstek HCG do każdej iniekcji, iniekcje wykonuje podskórnie. Wcześniej wykonywałem te same dawki domięśniowo i wyniki były wyzsze. Niektórym wkręca się lepiej domięśniowo innym podskórnie, tak czy siak musisz dobrać dawkę pod siebie i przy tym wykonywać regularne badania.



Ciekawe ile z. HCG podbiło a ile z enana. To ug jakiś czy jelfa enan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663985
Wrzuc badania które porobiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4918
czyli te inj. podskórne to jednak prawda? czytałem, ze w USA to norma.
U nas (nawet na forum) swego czasu by cię zjedli :)


Zmieniony przez - freezerq w dniu 4/8/2023 7:53:46 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 520 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 11371
freezerq
czyli te inj. podskórne to jednak prawda? czytałem, ze w USA to norma.
U nas (nawet na forum) swego czasu by cię zjedli :)



Zmieniony przez - freezerq w dniu 4/8/2023 7:53:46 PM
Tak , podskórnie działa, na samym początku próbowałem, 300mg/week podskórnie wynik testa 1900ng/dl [norma do 760], Biłem często małe dawki , z początku były małe guzki które lekko bolały, po 2 tyg się to zmieniło i ich wcale nie było.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alternatywy odbloku.

Wiecej