SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test sponsorowany Activlab pods. 48 grrubas vs. mr-s

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92333

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia
śledze wasze dzienniki więc i tu będe śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
powodzenia Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Powodzenia i ode mnie

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Z MMBurnera będziecie zadowoleni,tak jak ja



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
bd zagladał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Powodzenia mr-s i dzisiaj za Ciebie dostałem z***e od naszego mentora, jak cos to na PW :D życzę powodzenia ,ale i także grubasowi będzę kibicował ,niech wygra lepszy (czyli ...... :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862



Witam
Na wstępie chciałby życzyć powodzenia współtesterowi, czego zapomniałem uczynić w pierwszym poście.
Wczorajszy dzień spędzony towarzysko, dietę na szczęście udało się jakoś ogarnąć.
Pierwszy dzień testu nietreningowy co niech nikogo nie dziwi gdyż śr, czw, pt miałem dość ciężkie treningi i dzień regeneracyjny był tak planowany. A że przypadł na pierwszy dzień testu, tak się zbiegło. Stwierdziłem też że nie ma sensu zaczynać brać Machine man burner w dzień bez treningu dlatego pierwszą porcję wziąłem dziś rano, jakieś 40 min. temu i powiem że ciepło w żołądku ale o tym w następnej wypisce.

Acha, dostałem również jak mr-s dodatkową paczkę w której były: 2 szejkery, 3 bidony i CARNITINE3 128kaps. Dziękuję sponsorom za gratisy, z pewnością się przydadzą. Karnityny nie mam jednak w planach na razie dodawać, jeżeli już to od polowy testu w znacznie większej dawce niż zalecenia producenta.






1. jajecznica z 4 jaj + 200g chleba pełnoziarnistego
2. gulasz indyczy około 150g mięsa + ryż brązowy 100g
3. gulasz indyczy około 150g mięsa + oliwa 30g
4. gulasz indyczy około 150g mięsa + oliwa 30g
5. Whey Protein Concentrate = 40g
6. Tuńczyk 130g
7. Twaróg 130g + migdały 40g












Whey Protein Concentrate: w trakcie dnia
ZMA: 3kaps. przed snem




Dzień nietreningowy – spacer 5h


Zmieniony przez - grrubas w dniu 2011-07-17 07:06:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Dzięki wszystkim za odwiedziny i powodzonka.

Debee
Jestem dość mocno zalany i uważam że przy moim otłuszczeniu poziom 2,2g białka jest wystarczający. Jestem zwolennikiem teorii że nie karmi się tłuszczu. Zresztą poprzednią redukcję miałem na 2g kg m.c. i byłem bardzo zadowolony. Jest dość sporo antykataboliku więc nie myślę o utracie mięcha, ile poleci tyle poleci.
W planach późniejszych jest zmniejszenie węgli do poziomu LC i wtedy z pewnością zwiększę ilość spożywanego białka. Ale to wyniknie z obserwacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
spoko, powodzenia więc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
spacer 5 h o kurde;) gdzie tak wędrujesz?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co pierwsze a co drugie ?

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium