SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test pod patronatem Iron Horse by meju - podsumowanie 44 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
obejrzymy Cię jak będziemy razem działać

wróciłem z treningu, zaraz zabieram się za wypiskę. Dzisiaj mnie naszła taka myśl, żeby zapisać się na jakieś SW. Wiem, że pogodzenie SW i robienie masy byłoby trudne plus fakt, że za SW tez bym musiał płacić także chyba narazie sobie odpuszczę niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomysł Cię naszedł nie najgorszy bo sam przy każdej gali myślę o powrocie do sw ale prawda jest taka że możesz wtedy zapomnieć o robieniu masy;) u nas na treningu mma za te 2(30 min rozgrzewka,60 min trening,30 min sparingi) h wylewałem tyle potu że moja waga wtedy wynosiła 63 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038



Jakiś taki mam dziwny dzień. Nic mi się nie chce, wszystko mnie dołuje. Jesienna deprecha mnie dopadła z rana pojechałem do sklepu po carbo i czapeczkę. Niestety było tylko carbo a czapeczki będą w przyszłym tygodniu. Muszę kupić bo wiatr dmie po mojej ubogo obrośniętej czaszce

Tak jak pisałem wcześniej. Chętnie bym dołączył jakieś treningi SW, kwestia przyszłości.

aha, okazało się, że sprzedawca w sklepie, w którym dzisiaj byłem startował w tamtym roku w zawodach Actiblabu. Wycisnął ciężar połowy swojego ciała ponad 100 razy Muszę ogarnąć ten temat bo bardzo fajne nagrody są do wygrania





Trening w sumie taki sobie.


KLATKA


- wyciskanie hantle skos 15(23KG)/ 12(25KG)/ 10(33KG)/ 6(35KG)
-wyciskanie hantle płasko 15(23KG)/ 12(35KG)/ 10(33kg)/ 8(33kg)
-pompki na poręczach 12/12/12
-rozpiętki 12(17kg)/ 12(15kg)/ 12(11kg)
-krzyżowanie na bramie 12/12/10
ciężarów nie podaję bo nie wiem ile tam było, dziwna brama



BICEPSY

-uginanie jednorącz na modlitewniku 15(10kg)/ 15(10kg)/ 12(12kg)
-wyciąg dół liny 25/15/15





-uginanie przedramion na ławce skośnej 45st. z supinacją
20(10kg)/ 15(11kg)/ 12(13kg)








1,2. Placek z 6 jaj, 200g owsa, 30g WPC, 60 orzechów, jabłko
3. 200g kurczaka, 150g ryżu + warzywa
po treningu 30g WPC, 50g carbo
4. 200g kurczaka, 150g ryżu, oliwa 25ml +warzywa +
5. 250g twarogu chudego, oliwa 25ml +warzywa












show time- 60g 30 min przed treningiem
crea plus- 5g rano przed śniadaniem, 5g po treningu
carbomax- 50g po treningu
100% pure whey- 30g rano, 30g po treningu
flexit- 10g rano po śniadaniu


Flexit mi się skończył.Także z supli została mi tylko kreatyna, carbo, białko i show time.

A tu dzisijszy zakup (20zł). Carbo z Activlabu smak kiwi. Poprzednio miałem lemon, bardzo fajny. Zobaczymy jak będzie z kiwi









Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-10-09 16:48:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
chudyjurek no właśnie Naprawdę bardzo bym chciał wrócić do SW ale musiałbym jednak zrezygnować z siłowni. A tego bym nie zniósł. Nie wyobrażam sobie życia bez tego, bez treningów, bez przygotowywania jedzenia itp. Także chyba wolę na ta chwilę dostać w*ierdol na ulicy niż rzucić siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie że podchodzisz do sprawy że lepiej jedno dobrze zrobić niż dwie rzeczy a byle jak;) los Ci to wynagrodzi;D co do filmiku nie lepiej się robi stojąc troszkę bliżej na równo ustawionych nogach?tak jak zacząłeś czy brak dziś mocy a szkoda ciężar zmniejszać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
siemanko,a dzisiaj tez mam taki dzień ze masakra..dol w cholerę,trening do bani,nic mi się nie chce,ale nic trzeba iść dalej do przodu!!!!tez mam takie carbo tylko ze czerwona porzeczka,za bardzo słodkie i się nudzi szybko,ale daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
chudyjurek mam nadzieję dziś był brak mocy niestety. Ale fakt. Za tydzień podejdę bliżej wyciągu i zobaczę


Dawid czasem i takie są dni, ale trzeba się trzymać i nie puszczać Wziąłem kiwi bo mnie zaciekawił ten smak, miałem właśnie brać porzeczkę, ale skoro tak mówisz to dobrze, że nie wziąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po mojemu mają tam bicepsy pracować a nie noga i plecy dlatego moja sugestia ;) PS.nie żebym Ci coś wytykał,jakieś błędy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie, spoko. Dlatego m.in założyłem ten dziennik żeby każdy mógł wejść i mnie poprawiać, doradzac itp. I dobrze, że to robicie
Widać, że szukałem tego ustawienia nóg by wyizolować pracę bicepsów. i po częście udało mi się to, ale gdybym miał bardziej ustabilizowaną pozycję byłoby lepiej. Nie pomyślałem o tym, żeby stanąć bliżej Dzięki za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


Wrzucam wypiskę już teraz bo i tak nic się nie wydarzy. Dzień nietreningowy. Nic sie nie działo wartego odnotowania.

Myślę, że test pociągnę jeszcze jakiś tydzien bo wydaje mi się, że na gdzieś na tyle mi zostało kreatyny i WPC.
Nie wiem tylko jak będzie z fotkami bo zmieniłem miejsce zamieszkania i nie będę mógł ich prawdopodobnie wykonać w tym samym miejscu ale to się okaże.

Co do efektów to nie wiem, wydaje mi się, że stoję w miejscu i tlyko waga poszła do góry ale to pewnie tylko moja subiektywna ocena. Zobaczymy jak to będzie wyglądać jeśli chodzi o wymiary i fotki









1. 6 jaj, 100g owsa, 30g orzechów, jabłko
2. 40g WPC, 100g owsa, 30g orzechów
3. 200g kurczaka, 500g chleba pełnoziarnistego + warzywa
4. 200g kurczaka, 500g chleba pełnoziarnistego +warzywa
5. 250g twarogu chudego, oliwa 25ml +warzywa

















Wrzuciłem chlebek razem z kurczakiem do piekarnika. Wyszedł taki chrupki. Bardzo fajnie smakował




crea plus- 5g rano przed śniadaniem
100% pure whey- 30g rano









Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-10-10 16:51:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(6) Test i Opinie dla X-pomp - HEAT SEEKER - N.O. MONSTER - ???? -

Następny temat

Witamina D, jak brac?

WHEY premium