SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test pod patronatem Iron Horse by meju - podsumowanie 44 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie no ja rozumiem wszystko ale po pierwsze wykonując to ćwiczenie w ten sposób naprawdę czuje dobrze klatkę a wydaje mi się, że w tym sporcie chodzi o to żeby robić wszystko pod siebie, czuję to ćwiczenie tak jak wykonuję, nie twierdzę, że robię to dobrze. A poza tym ludzie trenujący uczą się techniki wykonywania ćwiczeń latami a ja dopiero zaczynam. Z czasem wszystkiego się nauczę i będzie prościej.

Ale żeby nie było, doceniam krytykę, analizuję i wyciągam wnioski. Nie uważam się za wszechwiedzącego, bo wiem, że są tu ludzie bardziej znający się na rzeczy.


postaram się za tydzień spróbować z nogami z przodu i z porządną flarą. Zobaczę jak to wejdzie. Jeśli macie jakieś linki do tego ćwiczenia na YT czy coś to byłbym wdzięczny.

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-10-02 21:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
NIc nie czujesz. napiszę więcej na Twoim etapie pełnoprawne czucie mięśniowe po prostu nie istnieje. Czujesz opór własnego obciążenia pod sztangi. Nie umiesz izolować w wielostawach i dopiero będziesz się tego uczył za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
o tym właśnie po części mówiłem. Zdaję sobie sprawę że dobre połączenie mięśniee-mózg wyrabia się wraz ze stażem i odpowiednią techniką. ale wiadomo, że podczas jednego miesiąca się tego nie zrobi. Ale właśnie po to, między innymi założyłem ten dziennik żeby uzyskiwać różne porady i czerpać z tego jak najwięcej

aha i żeby było jasne to nie jest test sponsorowany, nie jest tak do końca

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-10-02 22:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


Dzień nietreningowy. Dzisiaj już takiego osłabienia nie czuję ale mam mega katar. Strasznie to mnie drażni ale co tam, trzeba przez to przejść. Wrzucę teraz wypiskę bo nie mam co robić a potem może być różnie.









1. 6 jaj, 100g owsa, 60g orzechów
2. 100g owsa, 40g WPC
3. 200g kurczaka, 120g makaronu, 30ml oliwy + warzywa
4. 200g kurczaka, 120g makaronu +warzywa
5. 250g twarogu póltłustego, oliwa 25ml +warzywa















crea plus- 5g rano przed śniadaniem
100% pure whey- 30g rano
flexit- 10g rano po śniadaniu



Omega już mi się skończyła, we flexicie też już dno widać. Troszkę lipa bo trudne chwile mnie dopadły jeśli chodzi o pieniądze







Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-10-03 14:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Tez mam problem z Katarem :) Od 3 dni leci jak z kranu. Ale lece dalej z dieta, niema cos ie przejmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Jeśli masz mój nr tel zadzwoń na chwilkę pogadamy pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
.. jak widzę zdjęcia posiłków to wiem ze testujący "nie kituje" ze spożywa dany posiłek.... to daje rzeczywisty obraz testu.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
dobrze Pan Marek napisał foty na pewno się nie znudzą a wiemy lepiej,ze tej diety się trzymasz i się jej trzymaj!!!dobrze,ze tylko juz katar a nie goraczka,ale nie jestes sam bo ja rolke papieru smarkam przez dzionek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Arabinhuo łączę się w bólu

Marku teraz nie ma mowy u mnie o żadnych wykrętach, czitach itp. Trzymam się sztywno schematu

Marcin
gdzieś twój nr mam, ale nie wiem. Zaraz poszukam.

Dawid
nie, gorączki nie mam. Czuję się już ogólnie normalnie tylko katar ale to pikuś. Łączę się w bólu


Właśnie wróciłem ze spotkania integracyjnego z moją grupą. Jestem narazie bardzo zadowolony. Tylko wszyscy się dziwili a niektórzy podziwiali, że nie piję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Marcinie podeślij mi na PW numer bo jednak nie mam

a jutro z rana zadzownię, zresztą napisz mi o której Ci najbardziej pasuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(6) Test i Opinie dla X-pomp - HEAT SEEKER - N.O. MONSTER - ???? -

Następny temat

Witamina D, jak brac?

WHEY premium