SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - muscle-zone by Fullblown pods.strona 13

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak mozesz to wrzuc ile sila w czym skoczyla
jak wymiary i wiecej porownawczych fotek! Ale te wyszly super!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Niewiarygodnie szybko wracasz do formy.
te wynalazki to chyba w tym wszystkim rzecz drugorzedna.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wiesz sam fakt ze jest lepszy power i lepsza motywacja do treningu gdy jest zwiększona pompa miesni ze az je rozrywa.to juz mnie motywuje do coraz większej i solidniejszej pracy nad swoim ciałem i w dązeniu do wyznaczonych sobie celów.napewno dieta jest tu większym wyznacznikiem ale jak wiadomo suplementy są dodatkiem do diety i pomagają przejsc pewne bariery fizyczne i psychiczne.po porażce w tym roku(nie z mojej winy)powiedziałem sobie ze juz więcej takich podknięc nie bedzie i w nast roku bede wyglądał o kosmos lepiej chocby nie wiem co

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grubosci pleców sporo sie polepszyla ale chyba jednak troche tluszczu przybylo

pozdro lap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bardzo ladnie daj wiecej fotek porownawczych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jakie plecy

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema.fullblown te zdjecia ktore dales w artykule o plecach to z kiedy sa? napisz jakie masz osiagniecia na zawodach? zycze udanych treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
zdjęcia w artykule o plecach są z tego roku(te na rzezbie)a na masie sa z wczesniejszych lat.co do wyników to w zeszłym roku wygrałem debiuty w kat 80kg i byłem 5 ty na mistrzostwach slaska.w tym roku nie trafiłem z formą to raz a dwa miałem sporo problemów organizacyjnych które uniemozliwiły mi utrzymanie formy w ostatnich 24 godzinach(woda wskoczyła pod skóre)i byłem w rezultacie przedostatni w tym roku na MP w kat klasycznej i ostatni w gliwicach(w co sam nie moge uwierzyc bo byłem w dużo lepszej formie)ale cóz niedługo bedzie lepiej!!co do wymiarów to własnie sie pomierzyłem z ciekawosci i wyglada to tak:
klatka:120cm
bic:45cm
pas:83cm
udo:68,5cm
łydka43,5cm
barki:140cm
przedramie:40,5cm

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Wiem ż edla ciebie jest istotny wygląd,ale mógłbys napisac ile i na jakie partie poszła ci siła?

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
fotka z dzisiaj!.acha chciałem dodac 20% wzrost siły w poszczególnych cwiczeniach!!to by było na tyle z mojej strony!jak to wszystko oceniacie?pozdrawiam

te 20 % to nie jakaś pomyłka? Na tak wysokim poziomie siła przecież nie idzie juz tak łatwo? Zmiana na wielki + . Pozdr i zapraszam do mnie (tylko sie nie śmiej)

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand i jaki gajner do tego???

Następny temat

Gainer??

WHEY premium