SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - muscle-zone by Fullblown pods.strona 13

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ciekawe suple, dlugi staż, ciekaw jestem efektow. Przy takich wynikach silowych szczegolnie bede obvserwowal bo tu juz pewnie ciezko o postep wiec jak nastapi to znaczy ze zestawik byl pierwsza klasa.

A zdjecia zeby byly duze mozesz nastepnym razem wrzucac tutaj :

http://img485.imageshack.us/my.php?image=2121214vs.jpg

:)

No i powdzenia zycze

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-15 18:57:37

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zawodowo będzie.
Dobrze wybraliśmy.
Krótki, ostry cykl.
zdjecia z treningów etc. poprosze jak możesz..może filmiki?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ufff juz jestem.1 sze dawkowanie za sobą.zarzuciłem towar na 30 min przed treningiem-no i pomyslałem sobie tak troche sceptycznie"nom ciekawe jak to podziała czy bedzie ta pompa czy bedzie ten power czy to wszystko tylko następny bajer".
mineło 15 min i nic-juz sie denerwowac zaczałem czemu nic nie czuje

20ta minuta-juz troche zdołowany ale zaczeło sie----
zaczeło mi troche w głowie szumiec tak mi sie ciepło zrobiło i zaczałem sie trząsc.w 30stej minucie czułem sie jakbym zarzucił 2 efedryny.
zrobiłem rozgrzewke troche krązenia ramion,troche pompek rozciąganie.po 5 minutach klatka juz była napompowana krwią i to tylko po kilku seriach pompek po 15 powt.masakra.ale i tak najlepsze jest to ze zrobiłem wszystkie moje serie na klate,byłem napompowany jakbym miał explodowac i dalej chciało mi sie cwiczyc-patrzeli na mnie jak na(za przeproszeniem)***nietego.nawet chyba zrobiłem więcej serii niz miałem zrobic bo takiego miałem powera.teraz po takim treningu na samyj jedzieniu bez supli zdychałbym iledwo co bym pisał do was a czuje sie za***iscie-bez problemu byłbym w stanie isc teraz i zrobic jeszcze z 20 serii na klatke.widocznie jest po tym też dobra regeneracja.zobaczymy jak jutro wstane jak bede sie czuł.mysle ze to na tyle z tego wspaniałego dnia na siłowni.suple 1 sza klasa.mysle ze efekt napompowania bedzie za kazdym razem na treningu(bo np po efedrynie efekt pobudzenia trwa tylko 10-14 dni i potem tylko spala a kop sie zmniajsza)oby w tym przypadku trwało to wiecznie.co do fotek to dzisiaj nie dałem rady zrobic bo siłka była FULL i miałem kupe roboty-tu jakies rozpiski tu jakas asykuracja itd.pozdrawiam

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
oj bedzie sie tu dzialo jak pierwszy trening i juz takie wrazenia
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
powodzenia

ile mniej wiecej teraz wazysz i jakie sa orientacyjne obwody (a i aktualne wyniki w podstawowych bojach tez by sie przydaly)


kurcze tak patrze na te diety i polowy tego bym nie zjadl (znaczy objetosciowo w ciagu dnia moj zoladek by tego nie przyjal )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wiesz z obwodami i z siłą to jest trudna sprawa bo własnie skonczyłem sezon przygotowawczy do zawodów no i jestem 2 tyg po tym sezonie i siła teraz bedzie mi dopiero wracac(drakonska dieta strasznie mnie osłabiła).waze 87kg obecnie i moim celem jest uzyskanie max 90-92kg zebym nie musiał za dużo zrzucac na raz następny.takze mam zamiar uczynic to co jest trudne do osiągnięcia"budowac miesnie i palic tłuszcz"takze waga u mnie nie wiele sie zmieni ale na miejsce tłuszczu powinny przyjsc z 3-4 kg czystej masy.jak juz wspomniałem z siłą kiepsko narazie bo dochodze do siebie ale z dnia na dzien jest lepiej.mój organizm od kilku dni juz normalnie zaczał funkcjonowac i przestawił sie na wzrost.takze zobaczymy.przest ostatni okres czasu moim priorytetem nie jest siła lecz uzyskanie masy i to czystej a potem przygotowywania sie do zawodów takze poprawianie moich wyników siłowych nie jest moim celem.cwicze z takimi obciązeniami aby dac opór miesniom.poza tym tyle lat cwiczen z duzymi ciezarami troche dało sie we znaki moim stawom i musze im dac odpocząc i narazie nie bede stosował max cieżarów

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
co do diety to powiem tak-to i tak "połowa"z tego co jadłem gdy miałem 112kg wagi.ale juz nigdy do tego nie wróce i niechce wracac bo to było fajne na początku byc wielkim i miec ponad 50 cm w łapie ale potem staje sie to uciązliwe

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
równiez powodzenia
zmienilem temat lekko prawo do uzywania duzych liter w dziale mają tylko sponsorzy i moderatorzy, zeby bylo przejrzysciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Troche dodales kolorow do opisu dzialania pierwszej porcji tego dobrodziejstwa i mam nadzieje ze taki nie bedzie caly test.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand i jaki gajner do tego???

Następny temat

Gainer??

WHEY premium