SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - muscle-zone by Fullblown pods.strona 13

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Korwa Ty jeszcze żyjesz?
Co za cyborg
Szoho za taką reklame powinieneś dorzucic wiecej staffu aby ten masakrator przedłużyl cykl
A może Czarny sie szarpnie?
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Mnie ten trening by zabił;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
On tez kiedyś był człowiekiem

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
witam.po weekendzie wypoczęty szykuje sie powoli do ostatecznej batalii w tym tygodniu.zobaczymy jak bedzie.dam z siebie wszystko i jeszcze więcej.pod wieczór relacja z treningu klatki!czuje ze cały czas ide do przodu ze więcej waze ze jestem twardszy a tłuszczu mi nie przybyło.czyli cel jaki miałem w planie!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Szczerze gratuluje, mnie po takim treningu też by erka zabrałaŻyczę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
witam po krótkiej przerwie.miałem bardzo dużo na głowie az mnie boli.!ostatnie dni moich wzmagan.szczerze żałuje ze to juz koniec a niestety narazie nie mam floty zeby zakupic nast opakowania.ale co sie odwlecze to nieuciecze.klata cholernie mnie boli po wczorajszym treningu.machałem na skosie 55kg sztangielkami juz bez problemu.czysta po prostu czysta masa to to co odnotowałem do tej pory-zadnego zalania wodą zadnego spuchnięcia.dzisiaj trening pleców-standard ponad 20 serii.bardzo sie ciesze ze to uczucie napompowania i energii nie konczy sie tak jak w przypadku efedryny co jest wielką zaletą!to tak po krótce z ostatnich dni.jeszcze jutro tylko bareczki i koniec cykluna koniec porównam sie wyniki w wadze i na fotkach przed i po.ide spac bo strasznie głowa mnie boli!pozdrawiam

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 890 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40179
FULLBLOWN ile ruchow 55 ?

http://www.sfd.pl/temat266261/ - Cyber Test - GASPARI NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
6 powt samemu i potem chyba z 2-3 z pomocą(w 7mej serii).potem skoczyłem na sztange na skosie i doładowałem 130kg zrobiłem 1 ruch i 2 z pomocą,po odpoczynku dołożyłem do 140 i zrobiłem 3 ruchy negatywne,i dowaiłem na koniec 150kg i zrobiłem znowu 3 ruchy negatywne.potem zrobiłem rozpietaski na lekkim skosie i zakonczyłem 35tkami na 6 ruchów,następnie wyciskanie głową w dół 110kg w 8-10 powt(juz powoli słabłem na koniec zrobiłem 3 serie pompek na poręczach i 3 serie bramy.

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zapomniałeś wspomnieć o 18 seriach przenoszenia, po 59 powt. oczywiście

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
EEEE raczej niehihihi

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand i jaki gajner do tego???

Następny temat

Gainer??

WHEY premium