SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Rywalizacja

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Wiadomo ze decyzje będa rózne jak wielu jest nas na forum, kazdemu się dogodzi, ja jestem za masa oczywiście jesli o mnie chodzi ale to musi być twoja męska decyzja Kamil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
ani wyjsc pobiegac bo śnieg, boiska też zasypane, a w domu jak siedzisz to tylko jesc i jeśc się chce:D ja zawsze zimę uważałem za sprzyjającą masie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
ja tam aeroby zawsze krece na sprzecie :D nigdy nie biegałem jako areoby, zreszta wg mnie bieganie jak ma sie juz troche na wadze jest glupim pomyslem ;) teraz robie areo w formie marszu pod górke na biezni i rowerka ofc :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
no chyba że tak, ja tam wolę na powietrzu;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
teraz robie areo w formie marszu
dasz radę w marszu odpowiednie tętno wyciągnąć?
nigdy nie robiłem ale jakoś słabo to widzę w moim przypadku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
dasz duży kąt na bieżni to taki trucht/marsz nieźle Cię porobi przez 35-40 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
j.w. nawet duzy nie potrzebny, ja ustawie nachylenie na 10, predkosc na 6 i wystarczy :) wcale nie trzeba biegac

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-01-28 21:44:07

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
jak kto woli :)
dla mnie to by było nudniejsze niż bieganie... no ale jest wiele rodzajów i każdy może robić aeroby jak 'kce'

edit:
rAszek piszesz się na kolejny test? ty to już ich troche miałeś :D tyle cykli za darmo <zazdrośnik>

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-01-28 21:46:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
nie ma co zadrościć . Prawie jak sponsoring

To czekamy na decyzję Hi-Tec'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa i kryteria oceny postępu jak na zawodach - czyli oceniamy przed i po, różnica to wynik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi Tec Nutrition Photo Shoot by Heliasz

Następny temat

Dotyczy też firmy HI TEC

WHEY premium