SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Rywalizacja

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Ale czy na prawdę trzeba tak zagłębiać się w filozofie nie można przeprowadzić po prostu dobrego testu? Po za tym jesteś tez zainteresowany ewentualna rywalizacja czy chcesz trochę namieszać w temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
proponuje zrobić na zasadach działu suplementacja nasze testy sfd. jakos ludzie dostaja zestawy i nie ma problemu ze nie wywiązują sie z interesu :) mozna zrobic tez cos jak na animalpaku, zestawy do testów za 50% i juz ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
sebik uwazaj, bo odesla sprawe do trubunalu w Strasburgu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisze by przestrzec przed zbyt pochopnym ocenom i by kryteria oceny były jasne od początku.
Tak jak pisze raszek, zasady testów sfd są w miarę jasne. Zasady animala też, a nie straszenie kogoś konsekwencjami, stras nie sprzyja rośnięciu



Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2011-01-28 19:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
stres to kortyzol, a tego chcemy uniknac

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
czekam jeszcze na propozycje i cos wybierzemy, mysle ze i dobrych ludzi do testu zrekrutujemy, takze na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
W sumie to nawet jakby trzeba było dać 30-50% kasy za suple to warto się zgłaszać. A jak test w 100% sponsorowany to w ogóle super sprawa! 2-3 osoby wybrać i jazda z tematem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
100% bedzie refundowane chodzi o to zeby osoby przeprowadzili zetelnie test a nie duzo obiecywac zagarnac suple i nic, a doswiadczenie mowi mi ze trzeba dobrze wybrac osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Szukaj po testach i dziennikach treningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
ja np kaucji nie mógł bym ofiarowac, jestem uczniem liceum i co logiczne nie mam źródła dochodu a bardzo chciałbym wziąc udział w tym teście. ze swojej strony oddaję rzetelną fotorelację i dokładne opisy.
zależy mi tym bardziej, że 17 marca wezmę udział w zawodach wyciskania sztangi leżąc, a taki zestaw no z deka by pomógł w przygotowaniach:P co prawda plan siłowy ale wiadomo że masa też idzie. myślałem że uda mi się zdobyc pieniądze na zestaw supli na ten okres gdyż zaczynam ferie, ale niestety mój tymczasowy pracodawca zawiódł.
jeżeli cykl siłowy zdecydowanie odpada, nie mam nic przeciwko masowemu:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi Tec Nutrition Photo Shoot by Heliasz

Następny temat

Dotyczy też firmy HI TEC

WHEY premium