SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test: PVL - size & strength by sLs (trening Bill'a Starr'a 5x5)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
odpisalem zanim zobaczyłem Twój post u mnie.

Co do mnie - to łapki bez wiekszej róznicy pewnie beda - moze delikatnie do przodu - ale nie one byłu tu najwazniejsze (3s/week tylko)wiec hesli pójdzie cokolwiek to bede zadowolony.

Powinny pójsc nogi,plecy i klata troche......i chyba poszly.
Choc mam nadzieje ze trafie z dobrym dniem na podumowanie

Waga u mnie to ciagle jojo - dzis ładnie we czwartek bedzie dupnie....juz pisalem o tym.

Wiec nie mam sensu masowac po raz 10-ty - jesli z góry skazane jest to na niepowodzenie (znikome efekty) - ale juz mam postanowienie.......

Pep.e ja mialem chyba kazdy smak - pyszniutkie prawda.
Zmienia kazdy supelek w cos co do sie wypic - wystarczy zmieszac z 20-30g carbBx
....i bedzie znosne.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-04-20 04:59:39

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
jutro pierszy trening po 3 tyg przerwie i tym treningiem xD co ty ale chyba za dóżo kg poustalałem nie wiem jak to będzie mysle ze sobie poradze . Czekam na podsumowanie będzie ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
solaros - To jak nie idzię to teraz przerwę może zrób od treningu i supli ?
Tyrasz już długo , wypoczynek oragnizmowi na pewno się przyda.

Test fajny i ślędzę z tajniakal.
3maj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
idzie idzie

przerwe to ja sobie zrobie - ale od tego co mnie najbardziej meczy ....i to nie jest silownia

Z reszta za 2 tygodnie lece do Polski na 12dni - mam nadzieje ze pogoda ladna bedzie przynajmniej

Sooker2 - który - BS czy HST ??

Maxy zawyzaj - delikatnie ale zawyzaj.
Ja tak zrobilem podczas HST i teraz tez.

Wszystko zrobilbym na poczatku max 3powtórzenia - ale po dosiwdczeniach z HST wiedzialem ze pójdzie sila.
Na poczatkumyslełem ze bedzie wtopa - ale teraz ciesze sie ze maxy troche zawyzone

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-04-21 13:51:53

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
ja cały czas myślałem że jesteś w Polsce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
no cos Ty...

zawsze pisalem ze w IE

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
BS niestety nie zrobiłem dzisjaj ale sprawdziłem ile spadło siły po tej przerwie wiem własnie myslałem żeby zawyzyc i tak zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tylko nie zawyzaj zbytnio - np. jak dasz rade 3powtórzenia z danym ciezarem - to jest przypuszczenie ze za tydzien pójdzie 1-2 powt. wiecej.

Po przerwie to tym bardziej jest prawdopodobne ze sila szybciej pójdzie - wiec mozna "zaryzykowac" - nie dokonca powinno sie - ale mznoa spróbowac i delikatnie zawyzac maxy......delikatnie.

Przez 2 pierwsze treningi myslełm ze bedzie kalpoa - ale potem wszystko szło juz po mojej mysli - a nawet bardziej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
srOdA (39 z 43)

...sniadanko:



2jajca
80g owsianych
25g mixu do nalesników
30g bialka z prochu
90ml mleka
20g dzemu
100g owoców


...do tego ok.100ml soku + tabsy

Po godzinie z hakiem suple i na trening......

Dzis ostatni trening z serii.

Rekordy powinny byc bite

Zobaczymy jak pojdzie.

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
bez rekordow nie wracaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje cennych rad (STAKI) ! pomocy z góry dzieki. Doradzajcie

Następny temat

ile kreatyny w Anabolic Window??

WHEY premium