SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test: PVL - size & strength by sLs (trening Bill'a Starr'a 5x5)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Widać że lubisz prowadzic testy.
Ja się takiego cyklu nigdy nie dorobię , chyba że na wakację jak pracować zacznę
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia. Teraz do pleców dobij klatę, bo troszkę odstaje i będzie git.
Nie zalej się za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Volferine - po normalnych cenach tez bym nie zrobil - najlpeij (jak masz dobrego znajomego) zgadajcie sie i jak bedzie promo u FA kupcie na 2-óch towar - i wyjdzie za 50% ceny - i wtedy za 250-300pln (albo i mniej) masz cyklona porzadnego

Teraz jest tam AEX NO w cenie 49pln za opak. - polecam - kopie niezle.
Do tego aminki (GF było za 59pln) + bialeczko (2w cenie 138pln NT) i masz cyklik za 49+59+69=177pln - trza kombinowac

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-03-15 20:43:15

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bede sledzil :)

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...dobra relacja czas zaczac...

niEdziElA (1 z 43)

..dzisiaj mnie sie przyspało - chcialem wstac po 8 - wstałem po 10

.....wiec sniadanie (zarazem przedtreningowy):



dzis po raz ostatni rodzynki...
za to wiecej owsianych
wiecej bialkabedzie

...na patelni:




gotowe:




do snaidania kapsy m.in.:



efa - fajny kolor

Przed trenigem - zestawik:
NOX
(fotki dawałem)

Na treningu:



aminki
izo


W srodku:




zapach - ładny - nie cofa....
smak (grape) - tak samo - pyszne....no przesadzilem - dobre....
rozpuszczalnosc - 100%




Trening:




...no cóż - planowałem ten dzień inaczej - wyszło inaczej.

Zaspałem
spózniłem sie na siłownie ...prawie - o tej co przyszedłem miałem juz byc daweno w domu
w sklepie byłem 3 w kolejce - a czekałem chyba 20min (a moze to jeszce,nieee - moze tamto,a co u panbi słychowac . itp - myslałem ze wyjde z siebei - ale kiedys nie wytzrymam)
....no i zgubiłem pilota do TV.....prze***ane.
1,5h szukałem go - grzebałemn wszedzie - nawet w zanrazalniki i microfali - nigdy nic nie wiadomo - myslami jestem gdzie indziej....
A znalazłem w torebce na kosmetyki mojej małej - a dzwonilem do niej sie upenic czy nie wie gdzie jest pilot byc moze......nie wiedziała.....a zesz Ty....!!!

A na treningu:
czas trwania - ok 40min ....tylko.
spieszyłem sie jak diabli - a lało sie ze mnie jak ze swini
.....chyba NOX działa - skądś to znam - ....hmmmmmmmmmmm GARG!!!

Nie dosc ze smak podobny,zapach taki sam - to działanie chyba tez....

...chyba bedzie sie działo.

Choc dopiero pierwszyt trenig - to biegałem jak głupi - fakt spieszyłem sie ale NOX zrobil tez swoje.
Pompki na razie nie było - ale bedzie.

Ciezar - hmmmmmmmm to napewno nie HSt - za duzo ***ania z cizarem - 5 serii - kazda inny ciezar - przez ostatnie 8weeks mmialem ten luz ze dolozylem raz i byl spokój...........na całe 2 serie

Pominałem 1-wszy tydzień - gdy doszedłem do ostatniej serii - pomyslełem
- czy dobrze zrobilem... ?!

Ale potem ponownie przeanalizowałem ciezar i jest róznica tylko 2kg na 100kg - niby nie duzo....zobaczymy za tydzień - ciezar tez wzrasta o 2kg (na 100kg) co tydzień (w niedziele tylko).

Nogi massacra - nie wiem czy ja dobrzez to pomierzyłem - jest całkiem inaczej niz przy HST - inaczej w tym sensie ze tam dochodzi sie takjakby dłuzej (w sumie 6 trenognów do maxów) tu planowo juz w 4-tym sa maxy (u mnie nawet w 3)
I zcazyna sie nie od 70% - tylko praktycznie chyba 90% moze nawet wiecej - wiec zdeka inaczej.....stanowczo.

Zaraz po treningu:




..potem aero - rowerek - dzis tylko 15min - ale zawsze to lepij cos niz wogle....

Potem:



60g MM
30g Bialka






....hmmmmmm - nie jest to to czego sie spodziewałem - niestety zostaja grudy - takie lepkie grudki - nastepnym razem dam troche mleka bo i smak nie zabardzo - zrobie 50/50 (mleko/woda) bedzie pewnie lepiej - bo na samej wodzie nie ma rewelki.......

Po 60min posilek:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...teraz musze podrukowac od nowa - bo troche sie pozmienialo

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypiska pierwsza klasa :)

ps. tez wcinam taki makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...anjalpeszy - jeslio chodzi o objetosc - duzo nie rosnie - wazy tyle co inne ale jest go 1/3 mniej....to wazne

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie sie go je

koniec spamu

rosnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Nie wiem czy widziałeś za ile obecnie można kupić mutant mass w w/w sklepie..

uwaga 301 zł
To już jest przesada..

Trzeba trafić na dobrą okazję.
Tak po za tym to gratuluje determinacji do tak dokłądnego prowadzenia testów. Już kilka za Tobą i oby tak dalej ;)

jak kto dba tak i ma :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje cennych rad (STAKI) ! pomocy z góry dzieki. Doradzajcie

Następny temat

ile kreatyny w Anabolic Window??

WHEY premium