SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test: PVL - size & strength by sLs (trening Bill'a Starr'a 5x5)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...ze sNI - mam w domu jakies dwa ale jeszcze nie pilem - podobno cookies and cream dobre ale nie wiem.....

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ojej, pomyliły mi sie firmy chodzi mi o ten nowy izolat IDS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Hehe koks tez wcale ,az tak nie dziala ,a za dobry cykl na ssa masz szafe suplementow

Nie mniej Ty widze twardo dzialasz z testami i dobrze bo mozesz sie bardziej spiac i jakies wyniki zrobisz Tylko nie odpuszczaj w wakacje na za dlugo zeby nie poszlo sie za wiele yebac

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...ze wczoraj - kuraczek z grila:




+ sosik z makaronem:




Cale danie:




Na kolacje rybka:




...mniam:




...bedzie ciezko wytrzymac tydzien bez frytów - chyba w niedziele powtrze

A na noc - nowe bialaczko - IDS - Cappuchino:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Asariah - masz fote wyzej a w srodku:




...napisze tak:
zapach - cappuchino
proszek - cappuchino
smak shake'a - cappuchino
wygląd - ......kurde - jak cappuchino !!

Na razie 1 porcje - wypowiem sie po 3 - ale smakował o mi i to bardzo - a z czasem wszystko wchodzi jeszcze lepiej.
Dzisiaj zmroze na maxa - i bedzie mrozone cappuchino.....

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-03-21 20:38:26

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc pij już te trzy porcję, bo ja w przyszłym tygodniu mam wypłatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...z tej strony z UK bedziesz brala ??

Jesli tak to jest juz 7 do wyboru - od 40€-60€ (ceny takie) dymatize - Sci mentor

Dymatize raczej nie polcam - mialem 3 próbki i nic specjalnego - pomyje bardziej....nie smakowały mi.

Wypilem ale nic specjalnego....a cena 149-169nie jest mała.

Dzisiaj poszla tez porcja Reflex - vanilia ...ale z MutantMass i stanowczo lepiej niz MM z Isoboliciem
- dzis wieczorem pójdzie porcja IDS - Banan
jutro IDS - Cappuchino
po jutrze - reflex - Vanilia

....i bede wiedzial co i jak

Nie cofneło mnie,nie podchodzilem na 2x - ładnie pachnie - tak jak ma pachniec - rozpuszcza sie swietnie - jeszcze 1 góra 2 porcje i bede mial 100% pewnosci......

IDS w POL kosztuje 189pln (u ciornego) tsam wychodzi 27,5 - czyli 135.6493 (po dzisiejszym kursie) - 4 tuby - wiec jest 200pln taniej.

+ wywysłka kureirem 5fuciaków (24pln) i jest za 1-2 dni u was - neiw iem jak ma sie wysyłka do PL ale pewnie tak samo - dystans ten sam w sumie.....

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba nie będę kupowała na tej brytyjskiej stronie w tej promocji, w której Ty kupowałeś. Za 4 białka wyszlo mi 137 euro, więc w przeliczeniu na PLN wyjdzie jakieś 618 zł to jest 3/4 mojej pensji niestety kupię u Czarnego jedno wiadro IDS i sie tym zadowole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....zapyatj na priv moze cos taniej pójdzie...

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
solaros sorry, że nie w temacie, ale mam pytanie.
Doradź mi jakieś białko o smaku za*ebistej czekolady w przystępnej cenie, ponieważ w tym aspekcie nie mam doświadczenia bo zawsze szamałem ostrowie(ze względu na cenę) i chce sobie teraz walnąć coś dobrego dla podniebienia.


Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2009-03-22 08:35:01

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje cennych rad (STAKI) ! pomocy z góry dzieki. Doradzajcie

Następny temat

ile kreatyny w Anabolic Window??

WHEY premium