SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia zastepcza testosteronem.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1435
Witam. Borykam się z niskim poziomie teścia, z badań wynika 230(200-800 norma), reszta morfologia itp itd w normie.
Urolog przepisał mi omnadren 250mg co 3tyg. Po około 3mc teść wzrósł do około 300, a sam poczułem znaczą różnicę w komforcie życia.
Chciałem kontynuować, jednak, lekarz zaleca odblok i koniec bicia.

Chciałbym kontynuować na Enanthanie, bo do niego mam dostęp.
I chciałbym zapytać Was o dawkowanie, przy jednoczesnym podbiciu poziomu testosteronu zbliżonej do górnej granicy normy.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 171 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5300
Ja raz na 10 dni 100mg dobrze się czuję. Mam w 10. dniu ok. 500 ng/dl. W 14. już mi spadło <200ng i wtedy faktycznie dało się odczuć zjazd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Wrzuć ankietę działu
Jaki będziesz miał enan? Jakie stężenie ? Przy enanie na pewno będą dużo częściej inj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zmień lekarz. Kuracja test to nie antybiotyk na 1/2/3/4tyg i off..
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Masakra z takim podejściem lekarza . To mógł wcześniej kombinować zanim przepisał testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Lekarz zlecił pct bo się poprawiło ,porazka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1435
Zgadzam się z Wami, tym bardziej że czułem różnicę. Jaką dawkę polecacie na podbicie do wysokiej normy? Wiadomo że narazie przyjmę jakaś bezpieczna później jak będzie niewielka poprawa to skoryguje dawki.
Wiek 32
Wzrost 183cm
Waga 98kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Ankieta działu .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Luki52
Witam. Borykam się z niskim poziomie teścia, z badań wynika 230(200-800 norma), reszta morfologia itp itd w normie.
Urolog przepisał mi omnadren 250mg co 3tyg. Po około 3mc teść wzrósł do około 300, a sam poczułem znaczą różnicę w komforcie życia.
Chciałem kontynuować, jednak, lekarz zaleca odblok i koniec bicia.

Chciałbym kontynuować na Enanthanie, bo do niego mam dostęp.
I chciałbym zapytać Was o dawkowanie, przy jednoczesnym podbiciu poziomu testosteronu zbliżonej do górnej granicy normy.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.


Ja posłuchałbym lekarza. Jeszcze zdążysz bić testo do końca życia. Jeśli będziesz pod opieką lekarza to będziesz jednocześnie miał dostęp do apteki i stosownych badań. Zminimalizujesz skutki uboczne. Tymczasem lekarz zapewne chciał podbić Ci testosteron, aby zobaczyć, czy faktycznie jego niedobór jest Twoim problemem. Gdy okazało się, że tak (choć większość znafcuf/hejterów/dilerów uważa, że iniekcja raz na 3 tyg. jest bez sensu i powinieneś czuć się fatalnie) - lekarz proponuje odstawić, aby "zrestartować" Twoją naturalną produkcję. Jest szansa, że jajka ruszą. Jeśli tak się stanie - obędziesz się bez kłucia przy zachowaniu lepszego komfortu życia. Brakuje Ci niewiele. Naturalny poziom to 230, a już przy 300 było OK (tu znafcy/hejterzy/dilerzy Ci wytłumaczą, iż przy 300 nie masz prawa czuć się dobrze). Jeśli organizm nie zatrybi - pewnie HCG lub clom i dopiero jeśli lekarz uzna jajka 32-latka za stracone - wówczas dostaniesz omnadren do końca życia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1435
W pewnym stopniu masz racje, bo to rzeczywiście "delikatne" utrudnienie bić teścia do końca życia, lekarz pewnie chce najpierw wypróbować wszystkie sposoby które zna żeby to nie było konieczne, jednak, od długiego już czasu, odczuwam spory dyskomfort w życiu codziennym, szczególnie libido,(małżonka już myśli ze jakąś kochanice mam heh ) myślałem ze z wiekiem to norma, ale jednak, widząc ze inni tryskają energią, maja więcej siły na co dzień, postanowiłem jednak spróbować terapii teściem i to był strzał w dziesiątkę. Nie powielając tego co pisałem wcześniej, różnica duża a poziom teścia podniósł się nie aż tak znowu dużo, wiec spodziewam sie jeszcze lepszych efektów przy górnaj granicy normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Ile masz lat ? Wypełnij ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1435
1. WIEK: 32
2. WAGA:95
3. WZROST:183cm
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1rok
6. DIETA: raczej staram się omijać produkty przetwarzane, ale nie dbam o dietę nie wiadomo jak bardzo.
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Omnadren, 250mg co 3 tyg 2 opakowania
8. TRENING: Brak
9. CEL CYKLU: Podnieść poziom testosteronu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycie
13. STAN ZDROWIA: B.db.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Łysienia, na dobrą sprawę już jestem łysy jak kolano ;)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110kg (jakieś 8lat temu)
-martwy ciąg:
-przysiad:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lgd,mk677,mk2866. Przeziębienie

Następny temat

Testosteron priopanate Galenika

WHEY premium