SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia testosteronem dla kobiety.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Witam, mam taka sprawe. Po ciazy 4 lata temu u zony dosc mocno spadlo libido. Niby badania hormonalne sa ok, jedyne co jest dziwnie nisko to testosteron. Tzn norma jest od 1.07 - 5.5, a ona w obu badaniach ma w granicy 1,2-1,3. Czy to moze byc powodem, czytam w internecie ze tak. Reszta badan wszystkie ok, mniejwiecej w polowie normy ( u kobiet badania roznie wychodza w zaleznosci od dnia cyklu, ale dlugo analizowalem i jest wszystko ok, tarczyca i duzo innych badan tez ok). Ona jest zdecydowana na ten testosteron , ja tez nie widze w sumie przeciwskazan zeby sprobowac podniesc poziom do gornej granicy normy, chociaz na probe na miesiac.

Jakie dawki zastosowac ?

Czytalem ze kobieta wydziela 10 razy mniej tescia niz facet. Wiec zakladajac ze u faceta gorna granica normy to 11 mg na dzien to u kobiety mniejwiecej 1mg na dzien , czyli 7 mg tygodniowo.

Musialbym odmierzyc 7 mg cypio... .

Co wogole o tym calym pomysle sadzicie?

Dodam jeszcze tylko ze zona miala kontakt z saa, regularnie cwiczy od 2-3 lat z dobrymi wynikami. Brala turanabol, oxe , GW, ostaryne i obecnie od niedawna leci HGH 1,5 jednostki dziennie.


Zmieniony przez - Waldi070707 w dniu 2023-06-06 15:13:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94792 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
Szybciej podawał bym propa insulinowka co 2 dni małe ilości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Tez prawda, prop ma nizsze stezenie i bedzie byc moze latwiej odmierzyc. Cos juz tam wymyslimy. Zona pracje w laboratorium wiec w dokladnym odmierzaniu jest dobra . Insulinowki uzywa do hgh wiec damy rade.

Czyli rozumiem ze sam pomysł podbicia lekko testa jest ok. Jestem bardzo ciekawy czy cos to zmieni.


Jak zadziala to niewiem czy sie tu chwalic, bo cos czuje ze wielu facetow na bombie zaczelo by szprycowac swoje kobiety...


Zmieniony przez - Waldi070707 w dniu 2023-06-06 18:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Waldi070707

Jak zadziala to niewiem czy sie tu chwalic, bo cos czuje ze wielu facetow na bombie zaczelo by szprycowac swoje kobiety...



Ja jestem jednak większym optymistą i uważam, że ekstremalnie niewielu facetów podałoby swojej kobiecie testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1104
Na libido ma też wpływ stres czy zmęczenie, zwłaszcza, że niestety to kobiety najczęściej zajmują się dziećmi i pracą w domu. Szybciej zadbałabym o dobrostan psychiczny, a potem bawiła się w podbijanie testosteronu, zwłaszcza, że jest w normie. Już pomijam fakt, że decydować powinien lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Jestem ciekaw efektu, myślałem że testosteron podnosi libido tylko u mężczyzn hmm

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
U kobiet - podobno - jest to zupełne szaleństwo. Libido kosmiczne... Ale to pewnie plotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Wiad
U kobiet - podobno - jest to zupełne szaleństwo. Libido kosmiczne... Ale to pewnie plotki.

Nie namawiaj bo jeszcze mojej podam haha żarcik oczywiście :)

Dużo zdrówka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Stacking vs test solo

WHEY premium