SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 798
Cześć,

Mam krótkie pytanie odnośnie terapię testosteronem, która chce zacząć pod okiem lekarza (jestem w trakcie badan).

Jeśli dostanę hormon, w ustalonej przez lekarza dawce, to czy poza poprawa libido, nastroju etc mogę liczyć na lepsze efekty w sylwetce?

Nie mam ambicji kulturysty, ale ćwiczę z trenerem, trzymam dietę, mam problem z tkanka tłuszczowa (nie chce zejść). Czy testosteron w tej kwestii pomoże na 100%, czy nie jest to do końca pewne?

Kiedy można się spodziewać 1 efektów? Po miesiącu, dwóch?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Trener powinien Ci wytłumaczyć jakie metody stosujemy przy spalaniu tkanki tłuszczowej
Wypełnij ankietę i wstaw aktualne badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 798
Na wyniki czekam. A czy mogę prosić o odpowiedz na pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15686
A skąd w ogóle pomysł ze potrzebujesz terapii testosteronem skoro nie masz nawet wyników badań? Wpływ na spalanie tłuszczu ma wiele czynników. Jeśli masz niedobór testosteronu to dawki terapeutyczne, uregulowanie hormonów wpłynie pozytywnie na sylwetkę natomiast nie to jest ich głównym celem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 798
Zmęczenie, ciągły stres w pracy, bardzo słabe zmiany/efekty w treningach mimo dobrej diety (dietetyk), której obsesyjnie pilnuje.

Jestem tylko ciekaw, czy zastosowanie testosteronu poza innymi sprawami na 100% wpływa na poprawę wyglądu sylwetki i możliwości treningowych, czy czasami się zdarza ze efektu nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Żeby dostać konkretną odpowiedź albo poradę musisz podesłać więcej informacji,od tego jest właśnie ankieta dzialu która musisz wypełnić, na tej podstawie zaawansowani użytkownicy odpowiadza profesjonalnie na Twoje pytanie. Ale ja po krotce powiem jak testosteron działa na mnie osobiście, wchodząc na bombę trzymam się diety i treningów, kiedy już doszedłem do mojego celu często wchodzę na dawki TRT/mostek. Podczas tego cyklu staram się jeść dobrze ale nie żałuję sobie niczego, daje po prostu odpocząć mojemu organizmowi i nacieszyć się trochę życiem. Z tego co zauważyłem po sobie mimo że jem inaczej moja tkanka tłuszczowa nie idzie szybko w górę,forma jest całkiem niezła no może nie tak jak na dawkach kiedy testosteron jest kilka razy ponad normę ale jestem bardzo zadowolony z tego efektu. W dodatku samopoczucie jest lepsze i chłodna głowa. Niektórzy się śmieją ale testosteron wyciągnął mnie kiedyś z głębokiej depresji

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Witaj,

Terapia testosteronem ma wiele korzyści, zarówno dla Twojego samopoczucia, jak i dla Twojej sylwetki. Jeśli chodzi o efekty w sylwetce, to terapia testosteronem ma pozytywny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej i budowę mięśni. Hormon ten zmniejsza ilość tłuszczu trzewnego, który zawiera wiele cytokin i hormonów, co przyczynia się do odkładania tłuszczu w organizmie i zwiększa ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Testosteron stymuluje syntezę białek i wzrost mięśni szkieletowych, co poprawia siłę i wytrzymałość. Efekt zazwyczaj uzależniony będzie od tego, jak trzymasz dietę i jak trenujesz. Test będzie tutaj tylko czynnikiem, ktory będzie sprzyjać poprawie formy poprzez zap****** na siłowni.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15686
poczatkujacy12345
Zmęczenie, ciągły stres w pracy, bardzo słabe zmiany/efekty w treningach mimo dobrej diety (dietetyk), której obsesyjnie pilnuje.

Jestem tylko ciekaw, czy zastosowanie testosteronu poza innymi sprawami na 100% wpływa na poprawę wyglądu sylwetki i możliwości treningowych, czy czasami się zdarza ze efektu nie ma?


Objawy o których piszesz mogą być związane z niskim poziomem testosteronu ale nie muszą. Do tego jest potrzebna diagnostyka a nie zakładanie sobie czegoś z góry.

A co do drugiej części to słyszy się osobach na środkach które mają słabe efekty natomiast te osoby po prostu źle jedzą i źle trenują. Są też może jakieś kliniczne przypadki w których testosteron nie wpłynął pozytywnie na sylwetkę ale po co się nad tym zastanawiać? Zresztą w Twoim przypadku rozumiem ze rozmawiamy cały czas o dawkach terapeutycznych to odczujesz działanie testosteronu w momencie kiedy faktycznie masz go za mało. Zrób sobie te badania. Założenia zastępczej terapii hormonalnej są takie ze trzymasz poziom testosteronu w górnej granicy normy ewentualnie delikatnie ponad normę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Jest tak jak patryiota napisał poczujesz benefity tylko w momencie jeżeli naturalnie miałeś hipogondyzm w innym przypadku może być nawet gorzej o czym dużo ludzi piszę online jak lekarze zapisują jeden zastrzyk na dwa tygodnie albo jakieś kremy czy inne cuda co realnie daje ci efekt że w pierwsze 5 dni masz testosteron ponad normę a pod koniec tygodnia spada jak u dziadka aż do następnej wizyty u lekarza.
Wrzuć swoje wyniki badań to ludzi ci napiszą czy jest sens w twoim przypadku zawracać sobie głowe TRT bo może da się rozwiązać twój problem bez ingerencji hormonalnej bo nawet jak podasz syntetyk to bez zmiany stylu życia możesz nic nie ugrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 798
Ćwiczę Bo Lubię
Jest tak jak patryiota napisał poczujesz benefity tylko w momencie jeżeli naturalnie miałeś hipogondyzm w innym przypadku może być nawet gorzej o czym dużo ludzi piszę online jak lekarze zapisują jeden zastrzyk na dwa tygodnie albo jakieś kremy czy inne cuda co realnie daje ci efekt że w pierwsze 5 dni masz testosteron ponad normę a pod koniec tygodnia spada jak u dziadka aż do następnej wizyty u lekarza.
Wrzuć swoje wyniki badań to ludzi ci napiszą czy jest sens w twoim przypadku zawracać sobie głowe TRT bo może da się rozwiązać twój problem bez ingerencji hormonalnej bo nawet jak podasz syntetyk to bez zmiany stylu życia możesz nic nie ugrać


Ja pilnuje jedzenia i trenuje, wiec problem raczej nie tkwi w tym. Jesli chodzi o podawanie testosteronu to miałem na myśli stałe jego przyjmowanie (trt), a nie jednorazowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Ile masz lat, 20 czy 50?
Ankieta działu - > https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

Napisz co dzisiaj jadłes.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2023-08-14 22:37:11

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile załadować hcg do strzykawki z podziałką do 40

Następny temat

Peptyd tb500

WHEY premium