SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, ćwiczę od trzech lat. Wyniki marne mimo bardzo dobrej michy i ciężkich treningów. Zawsze wiedziałem, że pod względem hormonalnym jest coś ze mną nie tak ze względu na budowę ciała, bardzo słaby zarost itd. Jakoś specjalnie się tym nie przejmowałem bo nie myślałem na to czasu. Od pół roku czuję się co raz gorzej, nie wysypiam się, jestem ciągle zmęczony, najlepiej to bym wcale z łóżka nie wychodził, jestem strasznie obojętny na otoczenie, mam same czarne myśli ogólnie czuje się jakbym miał depresje. Postanowiłem zrobić sobie badane krwi z którego wyszło, że mam faktycznie niski poziom testosteronu. Ogólnie hormony wyglądają tak:
Testosteron: 269 ng/dl
Prolaktyna : 6.67 ng/dl
Kortyzol: 15.39 ųg/dl
Estradiol: 19.7 pg/ml

Byłem już z tym u dwóch urologów, jeden wsadził mi palec w tyłek i powiedział ,że jest wszystko ok a druga Pani doktor śmiejąc mi się w twarz zaproponowała viagre.... normalnie jestem załamany... jego idę jeszcze do jednego ale jak ten będzie takim samym d****em to chyba się zdecyduje na zrobienie samemu jakiegoś lekkiego cyklu z teścia bo ja już tak dłużej nie mogę żyć. Możecie mi doradzić ewentualnie jak się do tego zabrać żeby nie zrobić sobie większej krzywdy i żeby uformować tylko poziom hormonów? Nie zależy mi zupełnie na efektach w treningu, tylko na tym żeby zacząć normalnie żyć.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93277 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
daj ankietę działu i wrzuć widełki do badań
robiłeś inne badania jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robiłem tylko podstawową morfologie. Innych badań poza tą nieszczęsną prostatą u pieszego lekarza i moczu nie robiłem.

1. WIEK: 27
2. WAGA: 90
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 115
-udo: 62
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: Od miesiąca taki bilans wcześniej mniej białka i tłuszczu na korzyść węgli.
-białko: 225
-węglowodany: 139
-tłuszcz: 112
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: aktualnie fbw
9. CEL CYKLU: poprawa poziomu hormonów
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: aktualnie 23%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: ogólnie dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2058


Widełki:
Testosteron : 241-827
Estradiol: <39.8
Kortyzol: 5.27-22.45
Prolaktyna: 2.1-17.70


Zmieniony przez - Abzuj w dniu 2016-05-10 17:19:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93277 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
test nisko to i e2 nisko , teraz albo szukać ogarniętego lekarza aby wprowadził coś na wzór htz lub działac samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
W jego wieku i z tesciem lekko ponad norme niema szans na htz ( sam to przerabiałem) . Najlepszym wyjsciem iść do endokrynologa ale prywatnie i pocisnąć bajere to może przepisze recepte ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest htz i na jaką receptę mam liczyć od endokrynolog? Jak coś to test będę miał z apteki i nie potrzebuje recepty na niego. W czwartek idę do innego urologa i myślę czy nie powiedzieć że staram się o dziecko jakiś czas i nic z tego. W sumie of września chcieliśmy z narzeczoną zacząć bo w lipcu ślub.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
terapia zastępcza testosteronem
chory kraj, na recepte to powinny być tylko antybiotyki.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie dzięki za odpowiedzi i zainteresowanie moim problemem. Wolałbym uniknąć tzh ale jeżeli będzie to konieczne to chciałbym się do tego przygotować. Jak długo powinien trwać taki cykl? W jakich dawkach? Czy potrzebny do tego jest później jakiś odblok? Jak widzicie jestem totalnym laikiem w tej kwestii. Znam się trochę na odżywianiu i treningu bo tym się interesuje ale nigdy nie planowałem sterydów bo uważałem, że nie jest mi to potrzebne. Zawsze zależało mi na zdrowiu i naturalnej sylwetce więc chyba rozumiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Nie tak łatwo o htz, też mam naturalny niski test i endo kazała mi zrobić z 20 badań razem z urologiem i jedyne co stwierdziła, że taka moja natura ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93277 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
takich mamy lekarzy w pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
HRT jak dla mnie test enan np prolo 100mg e7d bijesz np co sobotę, w czwartki i piątki bierzesz hcg 250-500iued i bierzesz, bezterminowo , ewentualnie dawka prolki może być 200mg max.

Dawkowanie 250e5d aptecznego towaru to za dużo jak na hrt.
Można dla urozmaicenia dać propa 3razy w tyg 50mg w weekend hcg, metoda z propem mało popularna bo wielu przeszkadzają częste iniekcje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochrona na cyklu

Następny temat

Złe wyniki :(

Wiecej