SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia zastepcza testosteronem.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
W sumie nie widzę problemu, aby igłą 40mm też wbić płytko. Po prostu wprowadzić w mięsień odpowiednią długość. Przy 8mm - domyślam się - wbijacie całość, a nierzadko jeszcze dociskacie - szczególnie w udo czy pośladek. Kiedyś czytałem, iż JEŚLI igła się łamie to u nasady. Dlatego zawsze powinien margines 1-2 mm zostawać na zewnątrz. W przypadku złamania - można za niego chwycić i wyciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Bzdura. Spróbuj złamać igłe nawet taką 0,3mm. Może xx lat temu tak było obecnie nie ma szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Bije od ponad 2lat (średnio 0.5ml) codziennie właśnie igłami 0.3mm. Można je wyginać w każdą stronę. Nie ma mowy o jakimkolwiek złamaniu. Już nie mówiąc o komforcie takiego stosowania. Nie wiem co by się musiało stać abym wrócił do iniekcji raz lub 2 razy w tyg głęboko domięśniowo i większej objętości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
OK, a większy komfort dla Was to głębokość wprowadzanej igły w mięsień czy jej szerokość? Są igły 0,3 o długości 13mm, są i ósemki. Natomiast 0,4 znalazłem długości 40mm, ale i 12mm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Zazwyczaj średnica jest skorelowana z długością. Najdłuższe jakie znalazłem to 0,4x19mm i takimi robie, jestem zadowolony. Możliwe że są dłuższe nie wiem, ale tymi bardzo dobrze mi się robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A aspirujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Zawsze. Trzeba się troche namęczyć, ale jest to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
TRTforte
Bije od ponad 2lat (średnio 0.5ml) codziennie właśnie igłami 0.3mm. Można je wyginać w każdą stronę. Nie ma mowy o jakimkolwiek złamaniu. Już nie mówiąc o komforcie takiego stosowania. Nie wiem co by się musiało stać abym wrócił do iniekcji raz lub 2 razy w tyg głęboko domięśniowo i większej objętości.


A powiedz mi, próbowałeś jakieś inne środki? Chodzi mi po głowie tren podskórnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
master7711
TRTforte
Bije od ponad 2lat (średnio 0.5ml) codziennie właśnie igłami 0.3mm. Można je wyginać w każdą stronę. Nie ma mowy o jakimkolwiek złamaniu. Już nie mówiąc o komforcie takiego stosowania. Nie wiem co by się musiało stać abym wrócił do iniekcji raz lub 2 razy w tyg głęboko domięśniowo i większej objętości.


A powiedz mi, próbowałeś jakieś inne środki? Chodzi mi po głowie tren podskórnie.


Oczywiście. Mój ulubiony pakiet to cypio + tren enan. Lecialem podskórnie taki set ponad 2 miesiące. Ale irytowały mnie te grudki i zaczerwienienia na brzuchu. Później przeszedłem na płytko domięśniowo (uda i barki) i to jest to!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1448
master7711
Tak, przy czym lepiej małą dawkę 2x w tygodniu np 2x500j

A Dokładniej w jakich odstępach czasowych? co jakieś 2 miesiące?
I kolejne pytanie, mam Ovitelle(250 mikrogramów/0,5 ml) już w strzykawce, czy mogę go rozrobić z solą fizjologiczna i jak to podzielić(bo jednostka jest inna niż przy pregnylu)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lgd,mk677,mk2866. Przeziębienie

Następny temat

Testosteron priopanate Galenika

WHEY premium