SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść non stop po trzydziestce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Testosteron to nie dopieng, to cos jak kreatyna
5

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
MarcelQ
Na tyle ile sie rozumiemy, mysle, że dobrze by było co jakis czas właczyc off powiedzmy te 3-4 miesiace w roku, bo tak to sie w ogole po pewnym czasie przestaje czuc te nawet minimalne dawki testa.


Zejsc na hcg to rozumiem. Ale zejsc na 3-4 miesiace offu (w tym odblok?) to IMO tylko burdel nie potrzebny. I zgodze sie z ktoryms z przedmowcow, ze iniekcje dwa razy na miecha to w kwesti oczekiwanego komfortu zycia tez kiepski pomysl. Pomijajac strach przed biciem czy wizyty u piguly, no ale forumowiczow to raczej nie dotyczy Nie jest to tylko moje odczucie, ze najlepiej sie funkcjonuje na propku ed czy eod lub mixie ze dwa razy week. Co do dawek to byl zaj**isty kanal z hameryki prowadzil go doktorek (niezly dzik ) od lat zajmujacy sie trt i dawki byly rozne. Czesto celowal tak, zeby nie trzeba bylo AI dodawac, zalecal wlasnie iniekcje 2*week, a dawki podawal od 150 do najwiekszej 400mg u pacjeta z super aktywnym shgb.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mam na mysli pule ogolna wzgledem 12mcy, przykladowo 3 x 4 tygodnie, chociaz mozna i dluzej, zalezy kto w jakim jest stanie psycho-fizycznym i formie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
W sensie po prostu nie bić nic ze cztery tygodnie? To później po strzale radość życia wraca. Jednak ja bym się trzymał schematu tesc-hcg-klom(?). Z tym ostatnim to nie jestem pewien, ludzie tak robią, może kiedyś sam spróbuję.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Cos na ten styl, mam znajomych co robia tak przerwe na wakacje czy cos, jakies male treningi w trakcie i sa zadowoleni z takiego rozwiazania, bo te stałe podkrecone obroty potrafia niejednego zmeczyc

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
no to tez dobre roziwazanie by np na okres letni schodzić z ON i na zime gdy wraca handra deszcze niespokojne i te sprawy być już ON :D i tak by ciagle miec dobre samopoczucie to mozna by rzec że takie rozwiązanie dobre na dłuższą mete D:

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Od dawna praktykowane w moich rewirach

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Noo to jest zawsze rozsądna opcja ale niektorzy always ON :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
przybiłem teraz 150mg eod i czuję rożnicę w porównaniu do 100 mg. Energia mnie roznosi, lekka korba i nakrecenie w glwoie. Pompa az boli. Ale czy to jest do utrzymania non stop, nie wiem....

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Ja od jakiś 7 lat ON na testosteronie i nie mam zamiaru schodzić,jeśli zdrowie pozwoli:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek między cyklami

Następny temat

Wyniki badań po cyklu

WHEY premium