SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść non stop po trzydziestce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
34 lata, czyli młody ale już nie najmłodszy, zastanawiam się czy w ogóle schodzić z teścia. Powiem szczerze że mnie nie cieszy ta perspektywa.
Wiem że cykle i zdrowie etc. ale jedno mówi serce, jedno mówi głowa. Wiem że sporo chłopaków po 30 czasami leci już bezterminowo, nie HRT ale normalne, umiarkowane dawki dopingowe. Ale ludzie niechętnie o tym czasami mówią.

Jakie doświadczenia?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Shaki27
to będzie zejscie na 150 i maly odblok ?

Skoncye butle i polece sobie z czystej ciekawosci na hcg z 50mg provi. Przy okazji bede chcial plemniki zbadac. Na tej ilosci testa to przy badaniach i tak lekarz by nic nie dyskutowal bo hormony w normie i wreszcie hematokryt w normie. Po operacji jak wszystko bedzie ok to wskakuje na klasyka 500t i 400dd na poczatek cos moze jeszcze dodam. Odblokow juz nie planuje.

BTW do kolezki co sie na priv pytal EOD to co drugi dzien. Z testa 50 mg week to by nic nie wyszlo. No moze blok.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mysle ze jest to indywidualna sprawa kazdego. co, nie masz swojego zdania co robic? jak ogol bedzie bil do grobowej deski to Ty tez? w ciemno za tlumem?
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
czellista
mysle ze jest to indywidualna sprawa kazdego. co, nie masz swojego zdania co robic? jak ogol bedzie bil do grobowej deski to Ty tez? w ciemno za tlumem?


Dokładnie tak, nie mam zdania co plusów i minusów. Nie w ciemno za tłumem, ale biorę pod uwagę doświadczenie bardziej doświadczonych/mądrzejszych ode mnie.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ale jakiego tu doswiadczenia potrzebujesz by odpowiedziec sobie samemu na pytanie, czy mam ochote kluc do smierci? jedni beda miec na to wyje.bane, inni nie i beda myslec o przyszlosci za 5 czy 10 lat, a nie zasadzie carpe diem bom mlody.

ps. dla mnie w zyciu najwazniejsza jest jedna rzecz, czyli ogolnie rozumiana wolnosc, od tej emocjonalnej, do tej, ze moge chodzic po ulicy, dlatego nie dopuszcze do sytuacji, w ktorej mialbym byc uzaleznionym od igly do ostatnich dni.


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-09-14 15:01:52

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17647
Jesteś jeszcze w pierwszej połowie życia (czego Ci życzę). I chcesz podjąć decyzję na te kolejne 50 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
rambusia
Jesteś jeszcze w pierwszej połowie życia (czego Ci życzę). I chcesz podjąć decyzję na te kolejne 50 lat?

Nie ... Jakiś dramatyzm tu się wkrada. Chce tylko pogadać na ten temat z ludźmi, którzy maja takie podejście, i jak oceniają plusy i minusy stałej bomby.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Ja mam 23 lata I najchetniej bym nie schodzil :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No ja mam takie pytania od "malzonki" czy to ma byc 4ever, a utrzymuje ja w przekonaniu, ze leci tylko test. Sam sie tez zastanawiam Tlumacze sie samymi superlatywami, sam sie troche oszukujac i ja tez. A ostatnio sie kumata zrobila. Stwierdzila ze wiadomo lubie rude, ale ta susta w szawce to nie powinna miec bursztynowego koloru... In plus jakosc zycia mam lepsza. U lasek terapia zastepcza to norma. Chyba najgorsze jest to, ze ciezko leciec na samym tescie i czlowiek chce cos dop******ic co jakis czas i wtedy sie robi szkodliwie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Nie planuję schodzić. I tak muszę kabergolinę brać raczej do końca życia, więc już dorzuciłem resztę. Chcę mieć hormony pod całowitą kontrolą i na wysokim poziomie. Długość życia nie jest dla mnie na pierwszym miejscu.


Zmieniony przez - xorton w dniu 9/14/2018 8:24:54 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
xorton
Nie planuję schodzić. I tak muszę kabergolinę brać raczej do końca życia, więc już dorzuciłem resztę. Chcę mieć hormony pod całowitą kontrolą i na wysokim poziomie. Długość życia nie jest dla mnie na pierwszym miejscu.



Zmieniony przez - xorton w dniu 9/14/2018 8:24:54 PM


Zaszalales. Mnie troche pokory nauczyla praca w domach opieki. Tak ozmawialem o tej dlugosci zycia z doktorkiem znajomym, sam bedac pewnym, ze jakosc a nie dlugosc A on mowi, ze kazdy najbardziej schorowany, zdemencialy chrupek mocno sie zycia trzyma. I mailem wiele tekich przypadkow gdzie mowilem juz sobie daj spokoj i wrszcie zejdz i sie nie mecz bo do koncowy niby minuty. A po trafilo to kilka dni trwac.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Z drugiej strony jest coś takiego jak eutanazja i ludzie to stosują. I samobójstwa.


Zmieniony przez - xorton w dniu 9/14/2018 8:53:32 PM
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek między cyklami

Następny temat

Wyniki badań po cyklu

WHEY premium