SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Targowisko

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Widzę że boldzi/modzi w tym dziale mają troszkę mniej czasu przydało by się ogarnąć to troche spam zero kultury oraz oferty z kosmosu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie
spamowac
w ogole temat uwazam za zamkniety
i tak chyba zrobie
moderatorzy dzialu sie wypowiedzieli
i nie wyglada na to, zeby chcieli dalej na ten temat dykutowac
a Wy mozecie sobie priv popisac

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
zgadzam się i dodam tylko ze coraz wiecej jest oszustów tam i strach kupowac

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
na oszustów jedyna metoda to coś typu allegro bo inaczej nic nie jestesmy w stanie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
sprawe juz poruszylem w dziale dla moderatorow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
spoko będzie lepiej, nie było mnie teraz bo byłem na wyjeździe ale już wróciłem wiec za kilka dni będzie porządek
ale chciałem powiedzieć, że to też ma tak działać, że jak widzicie (userzy) że coś sie dzieje to wysyłajcie mi powiadomki.

i z góry za taka pomoc dziękuję
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
moim zdaniem powinno sie zrobić w tym dziale specjalny temat z nickami zaufanych sprzedawców np ja kupiłem od ripera coś wszystko ok zapisuje go sie na lisice jako polecany,zaufany coś w tym stylu...

pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
polaco,ja polecam pana X,wpisuje go na liste

Kupujesz od tego pana lap top'a za 1500zł

przelewasz kase,idzie wał,jest afera ale pieniedzy nie ma.

Wychodzi na ot samo co bez polecania kogokolwiek

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
polaco_92 Twoj pomysl nie jest do końca dobry , bo każdy moze miec 2 konta i z jednego konta moze dodac do listy nazwe swojego drugiego konta i na tym koncie ktore jest polecone robic walki troche zamotałem ale mysle ze sie domyslisz o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ale ja mowie o polecaniu takich ludzi co już coś komuś sprzedali i są wiarygodni...

a jak nie to niech daje fotkę jakiegoś dowodu osobistego prawo jazdy czy coś takiego gdzie są jego dane... tak powinno sie robic

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2008-01-06 22:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
wystarczy zapytać go czy już coś sprzedawał w targowisku i komu
jeśli są tak jakieś 'znane' nicki to należy ich zapytać o opinię
dodatkowo w razie jakichś wątpliwości poprosić moderatora a o sprawdzenie konta czy to nie jakiś tysięczne konto jakiegoś wałkarza
jeśli jest sie zapobiegliwym to ciężko być oszukanym, choć nie mówię, że to niemożliwe
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Dokładnie jak pisze ripper od nieznajomych kont użytkowników nie należy nic kupować bo często są to tzw.wałki.
Ja osobiście robiłem kilka transakcji sprzedaży jak i kupna byłem zadowolony.
Na targowisku uadało mi sie sprzedawć rzeczy których nie udało miew sprzedaćź na allegro , fakt ten świadczy o dużej liczbie odwiedzających ten dział poza tym nie trzeba tak jak na allegro płacić za wsytwaienie przedmiotu.Dobrym rozwiązaniem było by utworzenie czarnej listy IP ludzi którzy tworzą coraz to nowe konta by wsciskać "ludziom wałki"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontakt z georgu

Następny temat

Moderator lub Doradca

WHEY premium