SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważne do Moderatora dzialu targowisko !!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Proszę o odblokowanie konta kuki777 . Zostalo ono zablokowane nie slusznie. wyslalem uzytkownikowi sfd on77 czyli ewa_i_czarek z allegro. w 100 % sprawne dwa telefony i ten czlowiek wyslal karte gwarancyjna innego telefonu poniewaz ja mieszkam w glwicach a nie mikolowie a tam byla tylko napsiana ulica gliwcka i jakby byl telefon naprawiany to by ten człowiek umiescil ta informacje na tej aukcji

http://www.allegro.pl/item213067590_swietny_siemens_c65_w_idealnym_stanie_polecamy_.html


To zwykły oszust . kupil odmenie telefon w 100 % stanie i widzil ze ejstem dlaniego konkurencja poniewaz zdarza mi sie meic rozne telefony i akcesoria rtv i spzredaje je na allegro i targowisku bo jetsem juz dlugo uzytkownikiem sfd i wiele razy na targowisku spzredawalem . On 77 chce usunac konkurencje i z tad pisal ze go oszukalem a to wcale nieprawda jesli ja niby go osuzkalem to teraz wychdozi nato ze on oszukuje innych spzredajac telefon z gwarancja ktora jest wypisana i niby widnieje w niej ze byl teleofn naprawiany.

pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i wyciagniecie jakis konsekwencji od uzytkownika on 77.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
a tu macie Państwo aukcje motoroli ktora byla keidys moja .

http://www.allegro.pl/item213064466_swietna_motorolae650_w_idealnym_stanie_polecamy_.html

i jakoś niejest napisane ze niby kabel nielaczy. Zbyt pochopnie mnie zbanowaliscie. fakt glupio gadałem o tej cegle ale ten człowiek juz przebrał miarke bo wysalem mu w 100 % sprawne teleofny a on popsul mi reputacje na targowisku i w dodatku beszczelnie wymyslil jakas historie i doniosl do modow i mnie zbanowali. w tej sytuacji prosilbym o odblokowanie konta KUKI777. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Nie jestem przekonany, inaczej śpiewałeś w swoim temacie

"słuchaj ja pisalem ze siemens trzyma pare godizn a wiec niewprowadizlem cie w blad. a motorola niema nic zepsutegoz wtyczka tlyko trzeba ustawic wtyczke ladowarki w pozomie i dziala tak mialme 2 motki i dwie tak smao sie ladowaly. wszystko bylo tak jak w opisie:)"

Czy to jest w pełni sprawny telefon?
pzdr.
EDIT: temat w targowisku na razie kasuje bo sprawa nie jest wcale jasna. Biernas robił walki ale Ty też mi sie nie wydajesz szczególnie wiarygodny.

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2007-07-08 18:09:08

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
"kuki777 napisal do mnie i zaproponowal ze ma dla mnie kilka osob do pracy (bo poszukuje)
ale pod warunkiem ze napisze w tym temacie ze jest uczciwym czlowiekiem i ze nie byl by do tego zdolny aby kogos oszukac

słuszny ban "



To, ze teraz sprzedaje na allegro i nie 'chwali sie' tym iz telefon był naprawiany, jest zrozumiale. Skoro soft nowy jest wgrany - usterki nie ma.

A Ty dalej krecisz, mimo iz biernas swiety nie jest; ALE "mieszkam w glwicach a nie mikolowie a tam byla tylko napsiana ulica gliwcka" no i co z tego? Z tego co wiem, mikołów jest 20km od Gliwic,wiec nie wiem co probujesz tutaj zaczarować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
nic nieczaruje tylko mowie ze to nie moja gwarancja była i juz. a w opisie napsiane wyraznie bylo ile bateria trzyma mnie zablokowaliscvie a on ma konto dlaej i gdzie tu sprawiedliwosc ? Telefon był kupiony w gliwcach na Zwyciestwa. i motorola tez. Janic nie krece tylko szukam sprawieliwsci ale widze ze tu jej nie znajde. tylko pospul mi opinie i che usnac konkurencje i pomogliscie mu w tym ............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
a motorola ladowala sie tak dwie mialem i diw etak smao a wic uwazam to za normlane. i nikogo nieprosilem aby cokolwiek pisal i to tyle.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
I co bedzie z tym odblokowaniem bo widze ze wy sluchacie tlyko jednej strony a powinniscie przyjac postawe obserwatora z boku.a mam odczucie ze trzymana jest strona on77. skoro ja go osuzkalem to wy pozwlacie mu oszukac innych ale na innym portalu czyli na allegro i czy to jest eleganckie i uczciwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
na allegro nie widzę żadnego oszustwa
ja obserwuje wszystko z boku
łatwo sprawdzić jest wiarygodność gwarancji, na pewno będzie tam numer seryjny który można porównać
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
no ale on ma pudełko pozatym handluje teleofnami a numeru imei nie pamietam na pamiec. a wiem co wysylalem. przecierz jakbym mial tam wypisana karte to bym napsial skoro napisalem o bateri a wtyczke uwarzalem za normlana zecz bo mialem dwie motki i tak samo one mi dzialalyze musialy byc poziomo wsadzone i dziala wszystko pzoatym nieiwme czy niedzial w innym polozeniu bo ja odrazu wsadzalem tak w poziomie wtyczka do spodu telefonu. bo to druga motorola moja była. no ale banan14 osadzil z gory ze to ja oszukuje i matacze, i troche to niesprawiedliwe. on77 wie co dostal a mowic mozna wiele zeczy , jak mowilem ja dlaniego jetsme konkurencja a wiec chyba najprosciej odsunac konkurencje chytrym sposobem;. jakiego on sie dokonał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
jeśli biernas zrobi zdjęcie telefonu z numerem seryjnym i karta gwarancyjna i wszystko będzie sie zgadzać (Zdjecie wysokiej rozdzielczości)
to dla mnie sprawa będzie wyjaśniona
pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o zmianę nazwy tematu!!

Następny temat

Szybkość chodzenia SFD.

WHEY premium