SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tania dieta na masę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 187
Ważę 78kg i mam 184cm wzrostu. Przez ostatnie 4 miesiące przybrałem 10kg głównie na kaszy jęczmiennej, płatkach kukurydzianych i mleku. Była to chyba najtańsza z możliwych diet. Chciałbym dietę, w której nie będzie tylu braków (które ponoć są), ale też nie będzie wiele droższa. Wiem, że ciężko o tanią i dobrą dietę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4016
co znaczy tania? jaki budżet? Żywisz się samemu czy np. jeśli jest coś w domu to wtedy nie musisz kupowac i jest tańsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
https://www.sfd.pl/Przy_skromnym_budzecie_dobra_dieta_-t851143.html – tania dieta na masę

https://www.sfd.pl/Mały_portfel_moja_dieta-t894417.html

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Jest jeszcze w tematach podwieszonych, Tania dieta na masę by Kho

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 187
Chciałem wydać jak najmniej, bez konkretnego budżetu. Dieta z linku podanego przez faftaq wydaje mi się odpowiednia. Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząć? - podstawowe pytania

Następny temat

recomp po świętach

WHEY premium