SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC sponsoruje: Jagoda__ podsumowanie str. 35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
shrimp kto wie, kto wie sprobujesz kiedys moze

Jagoda, oczywiście brak soli jest podstawa, sól zatrzymuje wode
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875



Ostatni dzień odwadniania.
Miska czysta, nie wiem czy prawidłowa, czy dobrze zrozumiałam zalecenia smak owoców ... poezja ...


Napoje - weszły 3,5 litra wody, nie zdążyłam więcej bo za późno wstałam. Dzisiaj dzień trzeci z treningu na odwodnienie.
rozgrzewka 5 minut orbitrek



Zakończenie 30 minut bieżnia 8 km/h
Wczoraj coś sapałam o 15 powtórzeniach? O ja głupia ... dzisiaj 25 mnie skasowało... łapy bolą, że aż miło

Krewetko ja już myślę o tej kawie jutro
Obli zakończyłam odwadnianie. Od jutra jakiego rozkładu ćwiczeń i BTW się trzymać?
ps. mam nadzieję, że dalej będę pod Twoimi skrzydłami, że mnie będziesz chciała

ps.mogę prosić o skasowanie powyższego wpisu? Jakiś dubel mi się zrobił

Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-12-21 21:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Jagódka, gratulejszyn przetrwwania odwadniania Czekamy na podsumowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy, kiedy, kiedy podsumowanie?

P.S. Skasowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jagoda, co 15 min sprawdzam forum z nadzieją, że to JUŻ ten moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jagoda, ja tu dziś dla Ciebie wpadam co chwilę, a tu ni ma i ni ma... ;->

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Pewnie się czai Jaódka, tak jak ja. FOto już zrobione przed południem, teraz tylko poprzycinać, a i fałdy musze jeszcze raz zmierzyc, bo cos mi podejrzane wyniki wyszły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
PODSUMOWANIE KONKURSU

Podsumowanie będzie krótkie.
Trzy miesiące minęły jak z bicza strzelił.
Był to okres, w którym walczyłam sama ze sobą:
1. o utrzymanie czystej miski - zrealizowane w 95 % (nieszczęsne kokosanki i coś tam jeszcze)
2. o chodzenie na treningi - zrealizowane w 100 %
3. o progres na treningach - zrealizowane w 90 % tak myślę - tutaj przydał się bacik - Droga Obli
4. o aero - zrealizowane w 90 %
5. o intrwały - zrealizowane w 90 %
6. o zażywanie suplementów - zrealizowane w 90 % (czasami mi się zapomniało zażyć, a czasami mi się zapomniało czy już zażyłam)
7. o picie ziółek - zrealizowane w 40% (tutaj najgorzej, widać, że niecierpię ziółek, później już odpuściłam zupełnie)
8. o codzienne wypiski - zrealizowane w 100 %

Do pomocy miałam:
1. Number One - Obli, która układała dietę, modyfikowała ją. Która układała dla mnie trening i go modyfikowała. Która wybierała dla mnie suplementy. Która czytała mój dziennik i korygowała jak coś było nie tak z dietą, ciężarami. Która odpowiadała na moje (czasem głupie) pytania. Bardzo za to wszystko dziękuję
2. Sponsora - który ufundował dla mnie potężny zestaw suplementów, dzięki któremu treningi i dieta nie były aż tak ciężkie.



3. Całe grono życzliwych Ladies, które dopingowały, sprawdzały, czytały moje wypociny, komentowały, no i przede wszystkim były ze mną... dziękuję Wam bardzo

Przebieg konkursu, treningi, diety można przeczytać w dzienniku, w związku z czym nie opisuję go tutaj a zainteresowanych, którzy nie czytali odsyłam do lektury

Pomiary:



No i fotki przed i po

przód




bok




tył





ps. Przepraszam za opóźnienie ale ADHD mi się włączyło i walczę ze sprzątaniem... a o 5.30 pobudka



Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-12-23 00:45:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TREC sponsoruje: mariolka08, podsumowanie str.26

Następny temat

TREC sponsoruje: yosis, podsumowanie str. 34

WHEY premium