SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - PVL Masa - by Gugcio - pods. str. 11-12

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki wszystkim


SIR LEE maxow nie mierzylem ale z grudnia sa w profilu

Co do lydek Chlopaki to wiem ale cwicze je ale korde nie chca rosnac.moze za technika nie wiem przyloze sie jak najmocniej teraz




Zestaw sniadaniowy: O3,Glucosamina,magnez,wit C, Multipack treca, porcja bialka, Ester cell maxx owsiana na omleta.





Gotowy omlet i bialo.





I zawartosc puchy ESTER CELL MAXX ktora mnie zdziwila bo jest taka duza a prochu mniej jak pol z GARG to samo.ale wagowo wszystko sie zgadza.Taki chwyt marketingowy

WHEY MAXX - rozpuszczalnosc super, smak tez nienajgorszy tzn za malo intensywny ale jest ok

MUTANT MASS - musialem sprobowac bo nie wytrzymalem rozpuszczalnosc srednia ze wzgledu chyba na carb complex.trzeba pomachac szejkerem odstawic na jakies 2 - 3 minutki trzepnac ze 2 razy i delektowac sie mocna slodka wanilia.po takim sposobie przygotowania brak grudek czy piachu idealna smietankowa konsystencja

ESTER CELL MAXX - Rozpuszczalnosc zdumiewajaca!!!rozpuszcza sie w 5 sekund i to calosc.zero piachu czy latajacych grudek.smak hmmmm chyba dalem za malo wody bo kwasne jak nie wiem ale ogolnie szybki lyk i zapic woda i jest gitara

Dzis klata za jakas godzine wybieram sie na silke.Bedzie wypis i pierwsze wrazenia z GARG pompy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
fajny zestaw wyciągnij z tego 101%

pozdrawiam będę wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
extra zestaw
a i tester konkretny
będzie miazga
powodzenia

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
i po treningu

KLATA

1)Hantle skos w gore (regresja) 47,5kg x 3 + 2 z pomoca 40kg x 6 35kg x 8 30kg x 10

2)Smith skos w gore 80kg x 8 90kg x 5 80kg x 7 70kg x 8

3)Rozpietki skos w gore + brama (od dolu) 17,5kg x 10 + sztaby(15kg) x 8 - 17,5kg x 10 + 3szt x 6 - 17,5kg x 10 + 2szt x 10 - 17,5kg x 10 + 2szt x 12

BRZUCH

1)wznosy nog w lezeniu 4 x 15
2)Allachy 30kg x 15 35kg x 12 40kg x 10 40kg x 10


KOMENTARZ:
Trening intensywny w szybkim dobrym tempie.Pompa calkiem inna niz na sucho choc to dopiero pierwszy dzien.Nie wiem czy taki podjarany bylem ale spalem ok 4godzin tylko a taki zmeczony nie bylem.Przed treningiem ok 1godziny wrzucilem 3 kapsy tribulusa a na ok 40 min wypilem GARGa.

GARG- Rozpuszczalnosc rowniez super.Smakowo duzo lepszy niz Ester cell maxx choc sa niby o tym samym smaku(fruit Punch)>slodki gesty jak kisielek.Prawdziwa przyjemnosc przed treningiem

Za jakies 40 min 100gr ryzu + tuna z wody potem kolaca i spac dzisiaj wczesniej zeby min 7h regeneracji bylo.Jutro wielkie wyzwanie PLECY.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2007-05-14 17:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
no ciekaw jestem jak sie sprawdzi mutant mass i chyba bedzie spore zainteresowanie testem =)zestaw koza bede sledził powodzenia

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
kozaxkie masz barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Dobrych przyrostów Guccio!!!Wal łydki 3 razy na tydzień to może cos ruszysz???

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
nie nie ,bo się przetrenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Powodzenia ziom

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
.

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2007-05-15 14:30:20

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - robić przerwy po długim stosowaniu?

Następny temat

Xpand

WHEY premium