SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - MASS TRAUMA-podsumowanie str.9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
HaVoK89, dzieki, tego planu bede sie trzymał .


** DZIEŃ 1 **


Dzisiejszy dzień bez treningu, robiłem znowu caly dzień auto , jutro zrobie klatke i triceps
dzisiejsza szama: na sniadanie 100g owsa, 3 jajka cale, 20ml oliwy, lyzka ostropestu, troche rodzynek, przez caly dzien poszlo 3worki ryzu bialego, ok. 200g brokułów i 600g schabu gotowanego z sosem pieczarkowym i na kolacje 250g twarogu ze szczypiorem, jogurtem naturalnym i 10ml oliwy.

Wzialem dzisiaj 2kap. Mass Trauma. Pierwszy dzień, także jak działa zobaczymy w kolejnych dniach, tygodniach.



Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2012-04-16 23:38:29

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
To jest bodajże legendarna pierwsza forma, pozniej wyszedl klon o niby podobnej strukturze jednak o slabszym powerze mimo tych 10 mg (Prawdziwty superdrol 2a,17a-dimethyl-5a-androst-3-one-17b-ol), (klon superdrola m-drol 2a,17a-dimethyl-etiocholan-3-one-17b-ol)


Jestem ciekaw wynikow testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
** DZIEŃ 2 **

Dzisiaj zrobiłem trening klatki + tric
Biore drugi dzien MT 2kap. i nie wiem czy to jest juz spowodowane działaniem srodka czy mialem lepszy dzień ale w tamtym tyg. 120kg ledwo z klatki oderwalem, a dzisiaj dosłownie mm brakowalo do tego zebym to wycisnał.
Zrobiłem 4x12-10-8-8 powt. na plaskiej z progresja ciezaru
Nastepnie zrobilem na maszynie/skos/ góre klatki 4x12-10-10-8 z progresja ciezaru
Nastepnie butterfly 4x12 powt.
i dobiłem klatke na bramie.. Dawno nie mialem tak spompowanej klatki jak dzisiaj.. ale nie wiem czemu to zawdzieczac, chyba za krótko biore zeby to byla zasluga mass'a ale kto wie..

Micha dzisiejsza.
Na sniadanie 100g owsa, garsc rodzynek, 10ml oliwy, 3 jajka cale
potem 3x to co jest nizej na obrazku.. 3worki ryzu brazowy i bialy.. szparagi i ok. 600g schabu.. Po treningu wypilem białko 40g i wlasnnie cisne na szame potreningowa bo minelo juz 40min. i za 2-3h zjem 200-250g twarogu ze szczypiorem i 10ml oliwy.






zapomnialem o tricepsie
zrobilem 3cwiczenia po 3 serie w kazdym
Uginanie rak na maszynie do tricepsów 4x12 z progresja
uginanie rak linki gornego wyciagu z gryfem lamanym 3x12-10 powt. z progresja
francuskie siedzac hantelka 3x12 ten sam ciezar


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2012-04-17 20:51:13

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nastepny trening klatki sprobuj tak,zacznij od bramy potem baterflaj lub polacz nawet te cwiczenia,nastepnie maszyna i dopiero wycisk na plaskiej i zdaj relacje

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ok, sprobuje tak.. ale w jakim celu ? to jest Twoj sprawdzony trening ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Wtedy Ci pójdzie to co dziś nie poszło hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
NoIzZeR to na pewno nie bylo spowodowane Mass T... nie po tak szybkim czasie Pewnie psychicznie masz inne nastawienie bo cos bierzesz i moze miałeś lepszy dzien
No ale sie okaże z czasem jak sila pójdzie
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
nie no wiem wiem .. a tak btw. pod koniec kwietnia/maja mam planowany mały zabieg ze znieczuleniem miejscowym, po którym dam sobie 2dni przerwy od siłowni.. i takie pytanie odrazu mam, czy ph moga wplynac jakos na ten zabieg ? znieczulenie ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Zabieg ze znieczuleniem miejscowym raczej nie obciąża w dużym stopniu organizmu więc nie powinno być problemów. Jeśli to nie tajemnica napisz coś więcej o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
zabieg ma byc na palca u nogi, wycinany paznokiec, takze to mnie nie wykluczy jakos z treningów, no moze odpuszcze sobie trening nog.. to mnie nie martwi, tylko zastanawialo mnie wplyw ph na znieczulenie, itp.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testolic

Następny temat

tren enan-ile i jak dlugo

WHEY premium