SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HITEC - REDUKCJA Misworld vs. Agueda

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2097
heh testy testami ale powiedzcie mi jak namowić narzeczoną do takich testów ,,heheh ja zapłace za suple stosowne,, tylko jak rozmawiać by nie urazić, a przemowić rozsadnie... ciagle gada i gada ze trzeba by cos zrobić i tak od jakis 4 lat... ja siedze cicho... chyba poprostu pokarze jej wasze zmagania... wasze testy moga sie przyczynić do poprawy stanu fizycznego innych...

ps.nie odbierajcie tego jako spam :)
no juz milkne na serio.... :)

Zmieniony przez - pruszki w dniu 2012-08-10 15:58:52


dziewczyny i jeszcze jedno... skad wasza motywacja???? (przeciez ładny wyglad to nie wszystko) czy to tylko to was motywuje do tych testów i pracy nad sobą...

Zmieniony przez - pruszki w dniu 2012-08-10 16:00:02

"Najszybszym sposobem na odniesienie sukcesu jest podwojenie tempa popełniania pomyłek."


Mój dziennik: ,,lada moment bedzie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Krewetko,
Pruszki, jeśli rzeczona jest na wiecznej diecie, spożywa 1000kcal głównie z nabiału i je okazjonalnie cukierki, bo właśnie spędziła 2h na orbim, to wybacz, ale będzie ciężko cokolwiek przetłumaczyć Mnie, szczerze powiedziawszy, męczą takie koleżnaki, a wręcz wkurzają gdy się mądrują, że zapewne od TAAAKIEJ ilości jedzenia, którą jem, utyję, a od sztangi to idzie się tylko skoksić
Musisz wiedzieć, że istnieją kobiety i babochłopy. Te pierwsze dzielą się na ogólnie szczęśliwe z życia i na wiecznie niezadowolone, bo zakompleksione, natomiast te drugie, te drugie to dział Ladies Konkretne, zdrowe baby z konkretną szamą, oszałamiającym wyglądem i zdrową dawką testosteronu Zajrzyj tam, bo prawie każdy dziennik ma podsumowanie ze zdjęciami i pouczającymi notkami
Co ważne - to nie chodzi o sam wygląd. Tak naprawdę ten zmienia się gdy przestaje być aż tak istotny. Ciężko to wyjaśnić, ale dopóki Twoja przyszła żona nie zrobi porządku w głowie, wszystkie Twoje starania będą marnotrawione i wręcz odbierane jak atak.
Niech się ogarnia i zakłada dziennik u Lejdisek

Teraz to ja przepraszam za spam
__________________________________________________________________
dzień 14
MICHA:
-owies, jaja, masło, orzechy br.
-cycu, oliwa
-łosoś wędzony, ryż
TRENIO
-odżywka, ryż, banan
138B/70T/163W +warzywa+omega+mg+b6+suple

TRENING:

Dzisiaj wypiłam BCAA tylko w trakcie treningu i lepiej mi się ćwiczyło, mimo tego, że zbierałam się strasznie długo. Poszło tak, że jestem zadowolona aż
W WL trzeba mi było sztangę turlać po sobie
Na areo terenowe zabrakło mi pary, to poskakałam - łapy mi prawie odpadły


Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-10 22:49:11

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
misworld
babochłopy

vel karki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
"W WL trzeba mi było sztangę turlać po sobie" - z 40kg? auć


Pruszki - co było do powiedzenia Misworld napisała. Mogę jedynie rozwinąć wątek po co to wszystko? jędrniejsze ciało, i np. ładniejsza cera to skutek uboczny. najważniejsze to zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie. zarówno to fizyczne jak i psychiczne. ćwiczenie to dobry sposób na odreagowanie stresu, jak i próba cierpliwości, konsekwencji i wytrwałości.
poprawa siły i wydolności - radość z pokonywania kolejnych granic, bicie swoich rekordów (nawet tych małych ) to wielka frajda.








1. banan, jajecznica
Thermo Fusion 2 kapsułki
siłownia +13g BCAA
odżywka, banany
HCA Professional 3 kapsułki
2. indyk, ryż, warzywa
CLA Xtreme 2 kapsułki
Thermo Fusion 2 kapsułki

3.łosoś, jajka






2. to 37,5kg to było za dużo na moje możliwości
3a. nie sądziłam, że tak dobrze mi pójdzie z 8kg
5. najgorsze na koniec

aero - ciągle tylko myślałam "jeszcze 5 minut, jeszcze 5 minut" i tak dotrwałam do 25. motywacji dodawała dziewczyna ćwicząca obok - to samo tempo, tylko 13 poziomów niżej


no i wklejam kolejne kontrolne pomiary







Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-08-11 08:30:14

Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-08-11 08:30:37

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Macieju, tam autentycznie jest Kark i bierze 120 w MC
Agata, ładnie lecisz Nie zapomnij o fotach z napinką
Co do sztangi, to nie było tragicznie, ale silny asekurant potrzebny na gwałt, bo cyc czasem cierpi

to samo tempo, tylko 13 poziomów niżej , dobre

________________________________________________________________
dzień 15
MICHA:
-owies, jaja, odżywka, wiórki, masło
-kasza, makrela
-cyc, oliwa
-cyc, oliwa
140B/70T/100W+warzywa+omega+b6+mg+suple

HCA-3 przed śniadaniem
CLA-2 po śn.
Thermo-2x2
odżywka-do śniadania

DNT, przyda się

Pomiary:


Była góra, teraz dół, a za tydzień zastój - tralala, znamy tę historię Micha zostaje ta sama, za to podkręcam treningi o interwały i inne przyjemności

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-11 13:46:11

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
jaka napinka? czego?!

ale Mis to na gwałt czy jednak do pomocy potrzebny?

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
za to podkręcam treningi o interwały i inne przyjemności

Mis beda wytrzymki? Bedzie sie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928












1. jajecznica, brzoskwinie
Thermo Fusion 2 kapsułki
2. jaja, orzechy
HCA Professional 3 kapsułki
3. indyk, ryż, warzywa
CLA Xtreme 2 kapsułki
Thermo Fusion 2 kapsułki

4. łosoś, warzywa


DNT (miałam w planach rower, ale od wczorajszego wieczoru coś kolano delikatnie pobolewa, więc dzisiaj odpoczywam)




Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-08-11 21:37:20

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2097
na kolanko polecam ,,maść końską,, :)

"Najszybszym sposobem na odniesienie sukcesu jest podwojenie tempa popełniania pomyłek."


Mój dziennik: ,,lada moment bedzie,,

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz + Białko?

Następny temat

vit&min/gainer/magnez/omega3

WHEY premium