SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HITEC - REDUKCJA Misworld vs. Agueda

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A jednak zmieniasz trenio Ja siebie nie widzę w dzielonym - ćwiczyć same nogi to dla mnie rychły zgon

Jak opuchlizna? Pichciłaś coś fajnego ostatnio? Ja dzisiaj śledzia w śmietanie robię

Pogadaj ze mną

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
opuchlizna spoko, u mnie przy okazji @ to tylko minimalnie powiększam się, do rozpoczęcia tego testu nigdy nie zwracałam na to uwagę. dopiero teraz jak w czasie tych 30 dni każde 0,5cm w dół mile widziane jakoś tak zwróciłam na to uwagę ogólnie nie zawracam sobie tym głowy, natury nie oszukasz
gotować coś tak ponad normę, żeby pocieszyć oko i podniebienie to nie nie w tygodniu
na niedziele tak w prezencie na zakończenie testu zrobię sobie jajecznicę z serem i śmietaną. i marzy mi się karkóweczka zapiekana z serem...
no co jak co, ale FBW jest najlepszą opcją zaczynam ten podstawowy co w temacie z treningami. jak ja kocham 15

na tego śledzika to poproszę przepis albo porady jak się do tego zabrać. zawsze tylko kupne jadłam, albo zrobione przez rodzinkę

Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-08-24 12:33:58

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2097
misworld
Spuchlaczki


Pruszki, balanga? Rozwiń proszę Bądź co bądź, to bardzo dobrze, że zawsze jak masz na nią ochotę to możesz




heheh
znow szał przed lustrem, ulubione ciuszki i to samopoczucie... chec do wszystkiego ,,balanga,,

"Najszybszym sposobem na odniesienie sukcesu jest podwojenie tempa popełniania pomyłek."


Mój dziennik: ,,lada moment bedzie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Agata,
Ja jakoś za świnią nie przepadam. Ostatnio jadłam chyba w kwietniu i wcale nie tęsknię. Inna sprawa jeśli chodzi o wołowinę
Tego śledzia to podejrzewam, że zrobię po najprosztej linii oporu - śledź+śmietana+cebula, voila

Te centymetry - a mówi się, że presja niewskazana Ja najwyżej zrobię sobie siary w niedzielę i rzeczywiście zmienię nick Dobra tam, ważne, że w głowie zdrowo

Pruszki,
tak myślałam, że o takiej imprezie mówisz
I powiem tak: nic z tych rzeczy - od poniedziałku będziesz nas mógł znaleźć wśród Lejdisek Nie ma tak, że w 30 dni wygląda się bosko, choćby nie wiem co. W każdym razie, czy Ty dziennik już masz?

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-24 13:38:46

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
tatar omg z cebulką, ogórkiem Mis koniec tematu, bo ja suchego indyka mam na obiad

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
To uzupełniam zaległości

dzień 26
MICHA:
mocno wołowa, szczegółów nie pamiętam
wg 140B/70T/100W +omega+mg+b6+suple

TRENING:
rower ok godziny

dzień 27
MICHA:
jw., wg 140B/70T/130W

TRENING:

Ciężko było się zebrać i żałowałam, że nie mam kofeiny dożylnie Wypiłam mocne, gorzkie kakao na wodzie i jakoś mnie obudziło
wiosło: wymagająco, ostatnie ruchy niedociągnięte
przysiad: daje moc to ćwiczenie, ale III serii to na razie nie zwiększam
wycisk: ciężko te sztangielki w ogóle utrzymać a co mówić o wycisku
RDL: dobitka po dzień dobry z wtorku, ale zauważyłam fajną rzecz: chwyt mi nie puszczał, gdzie kiedyś przy 52 musiałam robić naprzemienny; dobrze jest - kto się siłuje na łapy? W efekcie po całym tym treningu trochę mi kończyny spompowało, bo jak przyszło do zakładania bluzy do biegania, to nie dość, że zgiąć ich nie mogłam, to myślałam, że w szwach pójdzie
bieg: trasa z niedzieli o 3,5 minuty szybciej (16,5min) Poszło lepiej bo nie robiłam wykroków, temperatura była zdecydowanie niższa i było ciemno, więc przez długi moment biegłam w czarnej dziurze, a z oddali słyszałam tylko ujadanie psów Fajnie tylko, że to działanie pod strachem mnie zniszczyło, bo krawężnik na kilka minut musiałam zaliczyć żeby wrócić do domu


dzień 28
MICHA:
-owies, jaja, odżywka, nerkowce, masło
-cycu, oliwa, kasza gr.
-śledź, śmietana
-wołowina
142B/72T/100W +jw.

DNT


Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-24 17:54:24

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
ćwiczyć same nogi to dla mnie rychły zgon

Mis polecam, jest fajnie Pozniej przez kilka dni nie mozna chodzic/siedziec/lezec A sam trening meczy tak, ze ja mam ochote odrazu isc spac

A co do kakao... ja pije gorzkie na wodzie na noc, zeby sie lepiej spalo

I niestety tez dolaczam do spuchlakow Strsznie to dolujace, ze czlowiek wyglada jako tako przez 2 tygodnie, a kolejne 2 tragedia i w spodnie nie mozna nogi zmiescic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928











zaspałam, byłam tak wykończona po czwartku, więc na siłowni za dużo energii nie było, aero już zupełnie nie dokładałam ciężaru, chociaż w PP jest trochę zapasu








DNT popołudniu rekreacyjnie wyskoczę na basen

Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-08-25 13:33:55

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No dupeczki, se zasiadam i czekam na podsumowania Wasze

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, za nogi dziękuję, posiędzę
W takim razie, to kakao to dziwna sprawa, bo mnie pobudziło i to całkiem nieźle (ja mam 110/60 po dwóch kawach, więc może to ma jakiś związek z tym) Mam też inne wyjaśnienie - potrafię sobie wkręcić wszystko
Spuchlaczku Ty Baby nie mają letko
_______________________________________________________________
dzień 29
MICHA:
-placek owsiany z wiórkami i o.kokosowym
TRENING
-banan
-ryż, oliwa, wół
-cycu, masło
140B/70T/130W +mg+b6+suple

TRENING:

Pod górę bardzo, ale powtarzam sobie jak mantrę - cztery tygodnie, tylko cztery tygodnie
MC: dwie ostatnie serie wymęczone porządnie; ten RDL dwa dni wcześniej naprawdę mi chwyt styrał, bo dość mocno to czułam zresztą podciągnie też mi się przez to popsuło
żołnierz: rzeczywiście nie w powtórzenia trzeba mi się bawić, a w ciężary
wypady: ćwiczenie po zbóju, bo idzie na zawał zejść, ale następnym razem II seria też będzie z 34kg
drążek: wypadł gorzej niż ostatnio, bo ponad połowa nie była pełna powisiałam i poopuszczałam się, przeklinając wcześniejszy trening
areo: pierwszy raz od początku ,kręcenie na stacjonarnym. Zabrakło mi pary na cokolwiek innego; starałam się jechać na poziomie, co łatwe wcale nie było.
Po wszystkim leżałam i patrzyłam tępo w sufit


Agata, doczekać się Ciebie nie mogę I widzę, że Rudziak również

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-25 14:57:45

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz + Białko?

Następny temat

vit&min/gainer/magnez/omega3

WHEY premium