SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY GRENADE-REDUKCJA kiaudia,dawid7737,HutnikNH,Pesymista - podsumowanie s.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 40327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
ciężko być całkiem wyprostowanym, szczególnie z podgiętymi kolanami, ale postaram sie jeszcze bardziej nast. razem;) bardziej denerwuje mnie ta lekka bujanka, przy dipsach na klatke tego nie mam. Zaraz chyba wyciągam kolarzówke i zrobie nareszcie prawdziwe aero a nie jakiś syf na stacjonarnym, w dodatku który prawie nie sprawia oporu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262


I posiłek
50g orzechów+2 jaja+100g owsianych
II posiłek
ryż 100g parabolied+150g kuraka
III posiłek
ryż 100g parabolied+150g kuraka
IV posiłek
400 g ziemniaków +150g kuraka
V posiłek
jajecznica z 5 jaj
VI posiłek
200g twarogu




Wtorek
Plecy :

1.Sciaganie drążka zza kark
2.Przyciagania waskiego uchwytu do brzucha siedząc
3.Sciaganie linki jednorącz z wyciągu górnego
4.Przyciaganie linek do tricepsu z wyciągu dolnego
5.Przyciaganie drazka wyciagu pionowego do brzucha z wyciągu gornego
6.Unoszenie tułowia w tył na ławeczce skośnej


plus 3 cwiczenia 3 serie na dobitke na maszynach

do tego :
brzuch 5 serii po 20 powtórzen:
spiesia na ławeczce skośnej
spiecia na maszynie


2 KAPSY GRANATA PRZED ,bez aerobów

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
wczoraj



Nogi

1.siady rampa 8 50/55/60/70/75
2a.syzyfki 4x8
2b.żuraw 4x6
3a.przywodzenie na wyciągu 3x10
3b.odwodzenie na wyciągu 3x10
4.wspięcia 4x12x100kg

z dwie h przed treningiem 30 min aero





dawkowanie Grenade 2x2



spoko trening, dobra pogoda była(choć wiatr konkrenty) więc przed treningiem aero zrobiłem z nudów

dzisiaj



Klatka

1.dipsy rampa 8 cc/2.5/5/10
2.wl skos sztanga regre 52.5/47.5/45/40/35 6/8/10/12/14powt
3a.wyciskanie sciskające talerzami 10k 3x10
3b.brama high to low 2x15x20kg i 30x10kg








+20 min aero




dawkowanie Grenade 2x2


Co tu dużo mówić-poprostu klatka super pompka a i ciężary większe i/lub lżejsze niż tydzień temu Przepraszam za ujęcia z dvpy przy dipsach, nie miał mnie kto nakręcić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Co do ziemniaków/kartofli jak kto woli ..

Widze tutaj, że kolega dość odważnie na redukcji poczyna sobie z ziemniaczkami. Naliczyłem w jednym dniu 1,2kg. Powszechnie pomysł z dodawaniem ziemniaków w ogóle jest zazwyczaj tępiony głównie przez wysokie IG oraz dużo skrobi (zwłaszcza przy redukcji), ludzie dopuszczają ewentualnie w małych ilościach lub raz na jakiś czas i tylko na masie. Tutaj kolega poczyna sobie dość ostro i nikt złego słowa nie napisze. To jak to dla was jest? Ja np. mam duży problem z ryżem (zwłaszcza brązowym) i kaszą. Ciągle jem pełnozarnisty lub razowy makaron, oraz ciemnozbożowe pieczywo z ziarnami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
LemonFlash
Co do ziemniaków/kartofli jak kto woli ..

Widze tutaj, że kolega dość odważnie na redukcji poczyna sobie z ziemniaczkami. Naliczyłem w jednym dniu 1,2kg. Powszechnie pomysł z dodawaniem ziemniaków w ogóle jest zazwyczaj tępiony głównie przez wysokie IG oraz dużo skrobi (zwłaszcza przy redukcji), ludzie dopuszczają ewentualnie w małych ilościach lub raz na jakiś czas i tylko na masie. Tutaj kolega poczyna sobie dość ostro i nikt złego słowa nie napisze. To jak to dla was jest? Ja np. mam duży problem z ryżem (zwłaszcza brązowym) i kaszą. Ciągle jem pełnozarnisty lub razowy makaron, oraz ciemnozbożowe pieczywo z ziarnami.


ziemniaki jak najbardziej będą przy kazdej diecie, czy to masa czy redukcja, więc dlaczego ma ktoś pisać że źle robi?
co do ig to liczy się ono jedynie dla osób nie mających pojęcia o diecie, tak to nie ma czym zawracać sobie głowy

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Wiesz.. obserwując posty, diety, pojedyncze zestawienia posiłków zazwyczaj najwięcej jest ryżu. Od czasu do czasu makaron kasza(co nie znaczy że są gorsze - przynajmniej w moim mniemaniu).I to nie jest mój wymysł tylko tak to wygląda. Ziemniaków szukać próżno. Wystarczy wejść na dział Odżywianie i poczytać statystycznie jak wyglądają diety. Stąd moje pytanie. Osobiście najbardziej lubie ziemniaki i mógłbym jeść je cały czas, bez względu na cel diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
i powiem ci że możesz, może nie lubią ziemniaków, nie mam pojęcia, ale na pewno nie szkodza, są dobrym źródłem węgli, zawierają dużo potasu i nie powinno się z nich rezygnować

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
tak 1,2 kg ziemniaków owszem to wychodzi 240g ww . Bzdura z tym co piszesz , skrobia ci wylatuje cala przy gotowaniu , zreszta jak dodam zdjecia pociety do perfekcji na koniec tesu mysle ze rozwieje to twoje watpliwosci odnosnie ziemniaków

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
cóż za zapowiedz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Popoludniu dodam wpis bo ejstem 3 ostatni dzien w pracy 12 godzin i nie mam jak pisac i cokolwiek wkleic

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki nastepny suplement?

Następny temat

cm3 z treca

WHEY premium