SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY GRENADE-REDUKCJA kiaudia,dawid7737,HutnikNH,Pesymista - podsumowanie s.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 40315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262








Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Dziekuje ZA SPALACZ I ZA MOZLIWOSC PROWADZENIA TESTU !!!

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
W wymiarach (tak mam miarkę w oku) to Cię poniosło

w pasie -9 to powinien być inny człowiek, a tego w ogóle nie widać

czas zmarnowany,

pomijając dietę (jak widać kompletnie nietrafiona, bo smalcu tyle ile było tyle jest, a o rekompie mowy być nie może, no chyba, że twierdzisz, że na redukcji zrobiłeś 6cm w udzie ),

trening też wiesz jaki był...; śmieszy mnie jak ktoś na takim poziomie nie wpisuje ciężarów, bo tłumaczy to sobie "technika i czucie mięśni"

no hooy, dalej słuchaj IFBB PRO

o zgrozo, mam nadzieję, że żadnej osoby tak nie prowadzisz.


Zmieniony przez - Aylar w dniu 2012-12-13 12:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Pesymista: duzo lepiej to wyglada, niezły progres

Hutnik: wrzuciłbyś zdjęcie tych nóg skoro piszesz ze tak urosły. A 9cm w pasie to nie widać niestety że spadło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Teraz akurat prowadzi mnie osoba ktora startowala wiele lat w zawodach. Dziekuje za opinie i negatywne i pozytywne. Kazdy robi tak jak uważa i jak mu sie wydaje zrobilem wiele bledow a teraz juz bedzie wszystko prowadzone z glowa i bedzie tylko lepiej.

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Test fajną reklamą dla tego herbacianego produktu, niewątpliwie jest, teraz pytanie kto faktycznie wydałby te 160zł na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
Pesymista
w takim razie proponuje we wtorek wrzucic wieczorem, to tez bede mial;)


HutnikNH
Przepraszam przeraszam nie robie sobie zadnych jaj z nikogo . Wszyscyktorzy prowadzili test zdeklarowali sie dodac podsumowanie w CZWARTEK


Poza tym to pozwólmy, że każdy sobie odpowie sam na to pytanie Eltoro nie wypada, żebym agitował ani skrajnie za ani przeciw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Pesymista najlepiej!
HutnikNH pokaż nogi jak tak urosły , zresztą Aylar wyczerpał temat.

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2012-12-13 17:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
To jakies nieporozumienie ze ty Hutnik jestes trenerem personalnym a sam nie potrafisz zrobic progresu na wycince przez dwa miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Pesymista - świetna przemiana! Ale to chyba nie koniec redukcji? Na prawdę zaczynałeś redukcję od 2900kcal? Na ilu skończyłeś test?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki nastepny suplement?

Następny temat

cm3 z treca

WHEY premium