SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY:Natural push up. Powiększ piersi na lato! /quchasia - pods.str 25

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 520
nie widać zdjęć :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
widać.
Coś z kompem masz nie tak, albo łączem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 520
no zeczywiscie, teraz sie właczyły. Zmiana super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Jak na takie szczupłe ramiona i ogólnie sylwetkę to piersi masz sporawe, troszkę podbudowałabyś ciałko i również by to inaczej wyglądało - nie bójcie się ćwiczeń siłowych , a piersi przodem wyglądają akurat w sam raz.

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2010-06-01 21:21:28

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 520
No przodem wyglądaja bardzo ok, z boku juz troche mniej. Tez jestem zdania ze przydałoby Ci sie troche ruchu. Wg. mnie duzo lepiej wygląda dziewczyna wysportowana nawet z małymi piersiami. Bo rączki to masz suche jak nie wiem:)
No ale tu oceniamy przyrosty gdzies indziej więc jak najbardziej efekt na plus póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
co do ruchu... 2 razy w tyg chodzę na siłownie (o treningu jest we wstępie). oprócz tego gram w siatkówkę często, także o ruch się nie ma co martwić:)


Wojtek23ck, wiem, że mam chude rączki (zresztą była już o tym tu mowa:p), ale żeby przytyły mi ręce musiałabym przytyć cała i to sporo, żeby akurat po rękach było widać- taką mam budowę;] a nie po to przez ost rok schudłam 10 kilo, żeby tyć...

weź się nie buzuj, weź się wyluzuj'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
no jadę drugi dzień na 4 tabsach, wszystko ok jak na razie. Cycuszki bolą:D

weź się nie buzuj, weź się wyluzuj'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
wszystko fajnie ale powtórze to co już pare osób mówiło , zostaw zrzucanie wagi , bo jesteś już naprawde bardzo szczupła a przy Twojej szerokiej miednicy ramiona wygladaja delikatnie mowiac nieproporcjonalnie :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
Wystarczy poczytać pare stron tematu , a nie tylko cycki oglądać NIE ROBIĘ JUŻ REDUKCJI
jem normalnie z kcal delikatnie na plus, dziś byliśmy na Słowacji to cała tabliczka Studenckiej wpadła

weź się nie buzuj, weź się wyluzuj'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
yhh... przestały mnie bolec piersi mam nadzieję, że pomimo tego rosną

poza tym wszystko ok

weź się nie buzuj, weź się wyluzuj'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propozycje na 2 cykl

Następny temat

Cell Pump przed sprintem?

WHEY premium