SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY:Natural push up. Powiększ piersi na lato! /quchasia - pods.str 25

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to ciekawi mnie wynik, będę zaglądał na pewno.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heh

wynik kazdego ciekawi - wiekszosc jest sceptycznie nastawiona do tego typu srodkow - zobaczymy - po to sa 2 testy aby miec obiektywna opinie co do wartosci i skutecznosci tego 'wspomagacza' czy suplementu.....

.....jak zwal tak zwal


powodzenia

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-05-18 01:14:20

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro transdermale pozwalają pozbyć się lipo, to może odwrotna sytuacja też jest możliwa? Nie wiem jak działa ten suplement, ale jeśli piersi mają się powiększyć trzeba dać szansę organizmowi na to. A przy diecie redukcyjnej wynik może być słaby albo żaden. Aż takie cuda się nie zdarzają
quchasia, jeśli chcesz mieć wynik to wejdź na lekką masę. I tak jesteś szczupła, więc trochę więcej mięska nada Ci fajnego kształtu. Szczególnie plecki by się przydały
Ale to oczywiście Twój test, ja tylko swoje zdanie wyrażam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ale już nie ma diety redukcyjnej dziewczyna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
no właśnie, podbijam kalorie, tak jak napisałam na początku :)

weź się nie buzuj, weź się wyluzuj'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz teraz kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
1500 i chcę je podbić, bo mi się tej redukcji już odechciało;] tak więc pomoc mile widziana nie tylko odnośnie diety, ale i treningu:)

weź się nie buzuj, weź się wyluzuj'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, to jest dużo za mało, nie jesteś nawet na zerze
Ja się rozkładu makro nie będę czepiał, bo s.m.p.a Ci pomagał rozpisywać, więc tu nie ma problemu. Ale kaloryczność to podbij do 2000, proporcjonalnie do tego co Ci s.m.p.a wypisał. Dziewczyny przy Twoim wzroście redukują na 1700-1800kcal, więc w najbardziej skrajnym przypadku będziesz miała +300.
A trening ustawiłbym Ci siłowy, ale czytam że nie chcesz, bo Ci mięśnie rosną... Ja Ci tylko powiem, że mięśnie Ci nie urosły, bo to nie takie proste Nawet faceci którzy mają kilkunastokrotnie wyższy poziom testosteronu nie budują łatwo mięśni
Niepotrzebnie się boisz przyrostów, bo akurat mięśnie pomagają nadać sylwetce kształt. W drugim teście jest żyrafka, tu na pewno też zajrzy. Niech ona powie jak ładnie trening siłowy kształtuje sylwetkę. Jak się przekonasz to pogadamy o treningu
Celem oczywiście są Twoje piersi, a tu treningiem niewiele zrobisz, bo to nie mięsień. Treningiem możesz jedynie je podnieść. Więc dla samego celu przykładaj się najbardziej do jedzenia, bo to jest kluczowa sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Ok,

Ciesze sie ze juz zaczęłaś ... bede oczywiście śledził i powodzenia życze !

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propozycje na 2 cykl

Następny temat

Cell Pump przed sprintem?

WHEY premium