SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump przed sprintem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
Witam. Od dziś jestem na cyklu cp + cm3. W czwartek mam zawody lekkoatletyczne, będę biegł 100 m. Zastanawiam się czy mogę wziąć porcje, albo nawet dwie przed biegem? Na pewno mnie pobudzi, boję się żeby mnie lekko nie spompowało na rozgrzewce
Z góry dzięki za rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
oj watpie, ze pobudzi
chyba, ze sila placebo tak dziala, bo cp nie ma stymulantow
zrob eksperymet na sucho, czyli przetestuj czy ci nie przeszkodzi w tym biegu
wtedy na zawodach bedziesz czul sie pewniej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
Dzisiaj gdy pierwszy raz wziąłem porcję przed treningiem, nieźle mnie pobudził ( ma w końcu w sobie taurynę) i poczułem przypływ siły. Tak czy owak czułem się lepiej Co do pompy to nie odczułem jakiejś nadzwyczajnej, raczej normalnie tak jak na sucho. Ale w czwartek to już będzie 4 dzień cyklu i wtedy może występować już pompa i tego się boję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
tauryna sama w sobie nie pobudza
odpowiada ona za bardziej dlugotrwaly stan czuwania organizmu.

ale zobaczysz na dluzsza mete czy to twoja sila sugestii czy cp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
Masz racje, ale tak czy owak czuję różnicę po wzięciu cp, przynajmniej teraz, na początku.
A co myślisz o wzięciu 1,5-2 porcji przed zawodami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
jak dla mnie pomysl sredni
1. mi sie chciala wymiotowac czesto po cp, na zoladku mi dluzo zalegal, aczkolwiek cykl nie wspominam najgorzej.
2. moze ci przeszkodzic arginina i cytrulina gdy spompuje ci nogi, ale w sumie dystans 100m to nie tak duzo, wiec ten efekt moze nie wystapic.

tak jak pisalem, sprobuj na treningu zrobic w ten sposob, to bedziesz przynajmniej wiedzial na czym stoisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
No i tej pompy się boję bo później jeszcze sztafeta :)
Zrobię jak mówisz, sprawdzę jutro z 1 porcją.
Dzięki za pomoc, sog wleciał. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie radze, nie ma co ryzykowac z pompa bo i tak raczej nic nie zyskasz, kup sobie redbulla lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
bez przesady cell pump pompuje równie skutecznie jak kotlet mielony myśle że przed sprintem nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bralem juz dwa razy cell pumpa i jednak cos tam pompuje, niby male tego aakg a jednak cos tam dziala jako calosc. Mozliwe ze nie zaszkodzi ale po co ryzykowac skoro na bank nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
ja tam cell pumpa nie poczułem wcale cienizna i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST SPONSOROWANY:Natural push up. Powiększ piersi na lato! /quchasia - pods.str 25

Następny temat

Pytanie o odżywki?

WHEY premium