SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY:Natural push up.Powiększ piersi na lato! /rooodzynka- pods.str.39

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Rooodzynka - to bardzo miłe z Twojej strony, ale mnie nie satysfakcjonują

Gratuluję kolejnego zestawu. Już minęły 2 tygodnie, to jutro możemy liczyć na podsumowanko? /o wymiarach myślę/.

Przyjmujesz przed czy po posiłku?, czy to ma jakieś znaczenie?
Rozumiem, że nie odczuwasz żadnych skutków ubocznych - na tle układu pokarmowego??? żadnego swędzenia piersi itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
solaros już nie ma miejsca :) paczka doszła już do mnie, w poniedziałek ruszam z testem:)

weź się nie buzuj, weź się wyluzuj'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Potwierdzam

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
I jak tam ?
Zauważasz jakieś rezultaty ? Strasznie oszczędna w opiniach jesteś jak dotychczas.
Nie bój się- mów śmiało co myślisz o produkcie; od tego są testy

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
quchasia to dobrze

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
dobrze, ze bedzie drugi test, zawsze to bardziej wiarygodne jesli chodzi o opiniowanie tego typu produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Podsumowują te dwa tygodnie, to nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, żadnego swędzenia piersi, ani nic podobnego. Oczywiście, jak tylko coś będzie się działo, czy bym cokolwiek zauważyła to napiszę. Szczerze mówiąc to myślę, że za wcześnie jeszcze, aby coś się zmieniło, chociaż zobaczymy teraz, jak zacznę od jutra przyjmować po cztery tabletki na dzień.

Obwód w biuście nadal ten sam, czyli: 80,5cm

Co do przyjmowania preparatu, jak pytała Zyrafka198, to przyjmuję go po posiłkach jak piszą w ulotce dołączonej do opakowania.

Zdjęcia:









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
jak na takie preparaty to pewnie jeszcze za mało czasu bądź za mała dawka ,jak tak patrze na twoją sylwetkę to rzucają mi się w oczy ręce które są takie jakieś dziwne ,niewyraziste głównie to widać na ostatnim zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
bo to kobieta a nie facet który ćwiczy... poza tym dziewczyna ma delikatną budowę ciała... i chyba nie spinała się do fotki ;P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
ale mi chodzi o to ,że ręka wygląda jakby była sporo grubsza od innych parti ciała
tak jakby nie pasowała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otsrowia czy łowickie

Następny temat

pomozcie w wyborze zestawu .....

WHEY premium